Keyifli Hayatın Dergisi

1 İSİM 3 STİL

527 0
   

1 İSİM 3 STİL sayfamızın bu ayki konuğu Gözde Yüksel oldu. Birçok defilede ve marka çekimlerinde yer alan Gözde Hanım iş, ofis ve sokak şıklığını özel kombinleriyle birlikte sergiledi. Gözde Yüksel’in kendine has şıklık yorumu hazırladığı üç stile özel kombiniyle Moda sayfalarında…

Günlük stilinizi oluştururken neleri ön planda tutarsınız ?

Günlük programıma uygun kıyafetler seçmeyi tercih ederim. Katıldığım ortamlarda bulunan diğer kişilerden görsel açıdan fark yaratacak tercihler yapmaya çalışırım.

Gardırobunuzda her sezon yer verdiğiniz özel parçalar var mı?

Elbise ve etek benim için vazgeçilmezdir. Mevsimsel olarak giymek zorunda olduğum kombinin içerisinde etek veya elbise olması beni mutlu eder.

Dekolteyi ve iddialı görünmeyi sever misiniz?

Fiziğime güveniyorum, dolayısıyla dekolteyi ve iddialı giyinmeyi seviyorum. Hangi bayan sevmez ki?

Gece davetlerinde genel olarak ne tür kıyafetler tercih edersiniz?

Bulunduğum ortama, davetin içeriğine göre değişir. Ama kendimi rahat hissedebileceğim ortamlarda tercihim gardırobumdaki vazgeçilmezlerimden olan mini elbiselerdir.

Moda sizin için ne anlama geliyor?

Moda benim için aşktır. Gerçekten sevdiğin hiçbir şeyden vazgeçemezsin. Moda sürekli değişen kavramdır ve ben bu değişime aşık olmayı seviyorum.

Tercih ettiğiniz kıyafet ve aksesuar markalarını öğrenebilir miyiz?

Üzerime oturan veya benim için özel dikilmiş olan şeyleri seviyorum ve kendimi daha rahat hissediyorum. Aksesuar şarttır.

Şık görünmek sizce ne demek?

Fark yaratmaktır. Herkes şık olabilir, şıklığıyla fark yaratıp bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine toplayabilmek asıl önemli olanıdır.

Kendi tarzınızı nasıl tarif eder siniz?

Giydiğim şeylerin bana yakışmasını isterim. Ben kıyafetlere uymam, kıyafetlerin bana uymasına dikkat ederim. Tercihim modanın doğrultusunda modern giyinmekten yanadır. Ama hayatın bir parçası olan klasik kıyafetlerde de bana yakışan ve genel tarzıma uyan tercihler yapmayı severim.

Asla giyemem dediğiniz bir kıyafet var mı?

Hayvanları severim, kürkleri için katledilmelerini hiçbir şekilde kabullenemiyorum. Deri ürünlerini severek giymeme rağmen gerçek kürk hiçbir şekilde kullanmayı düşünmüyorum.

Saç modeli ve rengi konusunda da modayı takip eder misiniz?

Bu konuda kendi zevklerime uygun renk ve şekillerde saç modelleri kullanmayı tercih ederim.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.