Keyifli Hayatın Dergisi

1 İSİM 3 STİL – GÜL ÖNER

475 0
   

Güzel oyuncu ve program yapımcısı Gül Öner bu ayki “Bir İsim Üç Stil” sayfamızın konuğu oldu. Kendisinin kombinlediği birbirinden şık kıyafetlerle objektiflerimizin karşısına geçen Öner, modaya ve kendi stiline dair sorularımıza da cevap verdi.

Kadınların ofiste giyebileceği, rahatlığı ve şıklığı birleştiren bir stil önerisi verebilir misiniz?
İş kıyafetlerinizin şık olduğu kadar rahat olması da önemlidir. Maskulen tarzın ön plana çıktığı bu sezon, blazer ceketleri deri ya da kalem pantolanlarla kombinleyerek ofiste güçlü bir imaj çizebilirsiniz. Kalem eteğinizin üzerine giyebileceginiz ipek bir bluz veya gömlek ve topuklu ayakkabılarınızla hem zarif hem de sade bir görünüme sahip olabilirsiniz. En önemli detaylardan biri; ucuz aksesuarlar kullanmayın. Giysinin kalitesini düşürür.

Günlük tarzınızı nasıl tanımlıyorsunuz?
1970’ler ve 1980’lerde ortaya çıkan, yeni ve daha az resmi iş türlerine bir yanıt veren; “cuma günü rahatlığı” olarak tanımlıyorum.

Özel gecelerde nasıl giyinmeyi tercih edersiniz?
Moda, sanatı yaşama biçimlerine çevirme çabasıdır. Bir tutam gece, bir tutam gündüz olarak giyinmeyi tercih ediyorum. Smokin tulum ya da küçük siyah elbise ve tabii topuklu ayakkabılarım özel bir gece için ideal seçim.

Bu sezon yeni trenlerden dolabınıza eklediğiniz parçalar neler?
Modanın detaylarda olduğu söylenir. Aksesuarların sihirli gücüne inanıyorum. Her sezon şapkalarımı yenilerim. 1920’li yılların vazgeçilmezi “Cloche şapkalar” zarif ve kadınsı bir stil yaratıyor.

Dolabınızın olmazsa olmazları nedir?
Yerlere kadar uzanan ipek bir elbise, düz renk bir kalem etek, beyaz blazer ceket, mini siyah elbise ve bilekte kelepçe topuklu ayakkabılarım.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.