Keyifli Hayatın Dergisi

2014 yazının favori stilleri

549 0
   

Bu yaz ne giyeceğiz? İşte bu yılın trendleri…

İPEKSİ
Nasıl giymeli?

Kıyafetinize pek çok ünlü modaevinin bu sezonki defilelerinde görülen büyük aksesuarlar eklemenize gerek yok. Sade ve minimalist bir görünüme ulaşmak için desenlerden kaçının. Ayrıca makyajda gözlerin dumanlı, dudakların renksiz olması bu tarzı tamamlayan en önemli özellikler.

SAFARİ
Nasıl giymeli?

Modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu baskın parçaları daha sade ve açık sandaletlerle tamamlayın. Ve tabii bronzlaşmış bir tenle etkiyi ikiye katlayabilirsiniz.

DOKULU
Nasıl giymeli?

İster romantik dokunuşlar, ister daha keskin hatlar tercih edin. Kumaşların yüzeyinde o kadar büyük bir görkem var ki, aksesuarlarla onları sadece yorarsınız. Hatta saçlarınızın bile tasarımın önüne geçmemesi için arkada sade bir atkuyruğu yapın.

KUM SAATİ
Nasıl giymeli?

Vücut şeklinize uygun olanı bulun: Kalçaları küçültmek için dikkati göğüslere çekin, Çok yüksek topuklar veya iddialı bir kemer güçlü siluetinizi dengelemek için ihtiyacınız olan aksesuarlar. Saçlarınızı arkadan sımsıkı toplayarak bacaklarınızı ön plana çıkarın.

IŞILTILI

Nasıl giymeli?


Giydiğiniz ışıl ışıl kıyafetin bir önemi yokmuş gibi davranın. Üzerinde çok düşünülmüş görünmekten ve ağır bir makyajdan kaçının.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.