Keyifli Hayatın Dergisi

677 0
   

BERİL AKÇAY
BERİL AKÇAY
Beril hanım yine hayranlıkla kendine baktırıyor. Gelinliği andıran elbisesi onun güzel fiziğine çok yakışmış, bir de duvak olsa saçında gelinden farkı olmayacak. Beyaz elbisenin bel kısmında olan çiçekleri çok abartı buldum. Makyaj ve saç gayet başarılı olmuş fakat iki elde de yüzük fazla olmuş. Kısacası kendisini çok beğendim.
puan 9

FERDA YILDIRIM
FERDA YILDIRIM
Ferda Hanım yine bir davette daha karşımızda… Spor şık olmayı tercih ettiği bu günde kullandığı seçimler gayet başarılı. Jeani ve çantasını çok beğendim fakat boynuna doladığı o kolyeyi demode buldum. Saç ve makyaj oldukça iyi görünüyor.
puan 7

MİHRİMAH TEPE
MİHRİMAH TEPE AKÇAY
Mihrimah hanıma bu mutlu gününde hayırlı olsun diyorum. Dört dörtlük güzelliğiyle masal perilerine benzemiş. Açık dalgalı saçları, yerinde makyajı ise elbiseyi başarıyla taşımasında yardımcı unsurlar olmuş. Tercih ettiği mücevherleri güzel birer tamamlayıcı olarak kombinde kendine yer almış. Kısacası çok beğendim.
puan 10

AYLİN ÖZAL
AYLİN ÖZAL
Aylin hanım her zaman olduğu gibi yine özenli ve güzel. Elbisenin güzelliğine zaten diyecek lafım yok. Tek keşke mi clutchı ve çantası için söylemek istiyorum. Daha farklı bir renk tercih edilebilirdi. Saç ve makyajı çok başarılı buldum.
puan 9

ŞEYDA SAVAN
ŞEYDA SAVAN
Seyda Hanım’ı hoş ve tarz buldum. Beyaz Balmain tişört, altına giydiği İspanyol paça desenli pantolonuyla gayet güzel görünüyor. Kolyesini çok beğendim. Saçlarının düz fönünü ve tonu biraz bakımsız geldi gözüme . Fresh makyajı bu tarzın ruhuyla başarılı bir şekilde uyuşmuş.
Puan 6

RUŞA ACAR
RUŞA ACAR
Ruşa Hanım sayfalarımıza her zaman tüm şıklığıyla konuk olmaya devam ediyor. Benim Ruşa Hanım’ın tarzında en çok sevdiğim şey birbiriyle bağlantılı bir şıklık sunması. Elbiseye çantasını, çantasına aksesuarlarını uydurarak su gibi akan kombinler yaratan Ruşa Hanım modaya yaptığı yatırımın hakkını en iyisiyle veriyor. Saç ve makyaj ise gayet başarılı olmuş.
puan 10

NURSEL BAŞEĞMEZ
NURSEL BAŞEĞMEZ
Nursel Hanım’ın tarzını biraz özensiz buldum. Tulum tek başına gayet güzel bir parça olarak görünüyor fakat koluna taktığı saati çok saçma buldum. Ayakkabıyı tam olarak göremiyorum ama uzun veya İspanyol modellerde önü kapalı ayakkabı tercih etmeniz gerekiyor. Kombinde beğendiğim tek şey saç ve makyaj olmuş. Bir sonraki davette daha özenli…
Puan 3

HÜLYA TOPÇUOĞLU
HÜLYA TOPÇUOĞLU KURAL
Hülya Hanım’ın tercih ettiği abiyeyi çok beğendim. Kendisine çok yakışmış. Saç ve makyajında yaptığı doğallık yüzünün güzelliğini öne çıkarmış, sadece küpeleri fazla buldum.
puan 8

BERRAK GÜZELOĞLU
BERRAK GÜZELĞOLU
Berrak hanım sayfalarımıza ilk defa konuk oluyor. Beğenmediğim kombiniyle fotoğraf son anda elime geldi. Bu güzel davete nasıl bu halde gittiğini anlayamadım. 1980’lerden fırlamış gibi görünüyor. Bu canlı elbiseye kırmızı oje ve mücevher kolye daha da abartı hale getirmiş, puan vermek istemiyorum

PERİHAN UYAR
PERİHAN UYAR
Bizleri gülümseyerek karşılayan Perihan Hanım oldukça zarif ve asil görünüyor. Elbisesini, ayakkabı ve çanta seçimini oldukça başarılı buldum. Saçı biraz daha toplu olabilirdi ama dağınık olması da ona çok yakışmış. Sade makyajıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
puan 9

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.