Keyifli Hayatın Dergisi

896 0
   

Ünlü isimler yaz aylarının keyfini doyasıya çıkardı. Tatilin favori adresi hiç kuşkusuz Bodrum olurken, bazı isimler de tatil tercihlerini Yunanistan, Amerika, İtalya, İspanya ve Bahamalar’dan yana kullandı.


 
Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti

The Sister ismi ile dünya çapında üne kavuşan üç kardeşten biri olan Farah Abdel Aziz, Ceşme ziyaretçileri arasındaydı. Bir dönem kardeşleri ile birlikte MODA Dergi’ye kapak olan Farah, gittiği her beach’te tüm dikkatleri üzerine çekti.


 
Tatili Ailesi ve Arkadaşlarıyla Geçirdi

Ankara cemiyet hayatının en dikkat çeken isimlerinden Akya Gençler Amerika, Yunanistan ve Patmos adasında uzun bir yaz tatili turu yaptı. Chicago tatili yakın arkadaşı Aynaz Özkaşıkçı ile geçiren Gençler, Yunanistan’da ise eşi Selim Bey ve oğlu Demir ile tatil yaptı.


 
Tatilde de Ayrılmadılar

Yakın arkadaşlıklarıyla bilinen ve bir dönem dergimize birlikte kapak olan Nicole Özdoğan ve Carolina Tankal yaz tatilde de birlikteydi. Tekneleriyle Bodrum Akvaryum ve Molla İbrahim Koyu’nu ziyaret eden iki aile oldukça keyifli bir yaz tatili geçirdi. İki isme tatillerinin bir bölümünde yakın arkadaşları Aynaz Özkaşıkçı da eşlik etti.


 
Bahamalar’da Rüya Gibi Tatil

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Ruşa Acar, tatilde Bahamalar’daydı. Bahamalar’ın cenneti andıran muhteşem atmosferinde, çocukları ile rüya gibi bir tatil geçiren Acar, tüm yılın yorgunluğunu attı.


 
Bodrum Vazgeçilmezi

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu’nun eşi Arzu Kuzu yaz tatilini Bodrum Türkbükü’nde geçirdi. Arzu Hanım, zarafeti ve güzelliğiyle bizleri kendisine bir kez daha hayran bıraktı.


 
Ünlü Çift Tatilin Keyfini Çıkardı

Son günlerin en çok beğenilen ve konuşulan çiftlerinden Aslı Enver & Murat Boz ikilisi yat tatillerini de birlikte geçirdi. Çiftin oldukça keyifli bir tatil geçirdikleri her hallerinden belli oluyordu.


 
Ege’nin En Güzel Koylarını Gezdiler

Köpük Kralı olarak bilinen ünlü iş adamı Cazım Özal ile zarif eşi Aylin Özal Bodrum’da renkli bir tatil geçirdi. Tekneleriyle Ege’nin en gözde koylarını gezen çifte çocukları da eşlik ediyordu.


 
Kapanışı Bodrum’da Yaptı

Her yaz mutlaka bir Amerika turu yapan Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı, bu yıl da geleneği bozmadı. Chicago ve Florida’da kıskandıracak bir tatil turu yapan Özkaşıkçı, kapanışı ise Bodrum’da yaptı.


 
Mikonos’ta Denizin ve Güneşin Tadını Çıkardı

Bir dönem podyumlarda fırtınalar estiren, sonrasında şarkıcılığa soyunan ve bu alanda büyük başarılar elde eden Ayşe Hatun Önal, yaz tatili için tercihi Yunanistan adalarından yana kullandı. Mikonos’ta uzun bir tatil yapan Önal, güzelliğiyle görenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

 
Tatilde de Şıklığından Taviz Vermedi

İstanbul sosyetesinin ünlü isimlerinden Burcu Karabacak, yaz tatilinde Bodrum’daydı. Casa Costa ve Moon Becah Hotel’de konaklayan Karabacak, tatilde de şıklığından taviz vermedi.


 
Kıskandıracak Tatil

Farklı tarzı, duruşu ve şıklığıyla her zaman beğeni toplamayı başaran Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Benal Ayna tatil tercihini Amerika’dan yana kullanan isimler arasındaydı. Kaliforniya’da Beverly Hills ve Malibu’da huzur dolu bir tatil geçiren Ayna, Hawaii’nin cennetlerinden Maui Adası’nda da denizin ve güneşin keyfini sürdü.


 
Sakız Adası Çıkarması

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Beyza Özcan, tatil tercihini Sakız Adası’ndan yana kullandı. Özcan, çocuklarıyla oldukça keyifli bir yaz tatili geçirdi.


 
Keyifli Tekne Turu

Ankara cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Ceren Ulusoy ve eşi Enis Ulusoy yaz tatillerinin bir bölümünü Bodrum’da geçirdi. Casa Costa Otel’de konaklayan çift, özel tekneleriyle Ege’nin en gözde koylarını gezmeyi de ihmal etmedi. Ceren Hanım, tatilde de şıklığından taviz vermeyen isimler arasındaydı.


 
Tatil Vazgeçilmezi

Dilasima Group Markalar Direktörü Dila Tarkan, tatilsiz yapamayan isimler arasında. Yaz sezonu dışında da işlerinden arta kalan zamanlarından her fırsatta tatil yapmayı seven Tarkan, yazın keyfini en iyi çıkaran isimlerin başında geliyor. Bodrum’da ve Yunan Adaları’nda uzun bir yaz tali geçiren Tarkan, güzelliğiyle de görenleri kendine hayran bırakıyor.

 
Tekne Keyfi

Ankara’nın başarılı genç iş adamlarından Efe Bezci, yaz tatilinin büyük bölümünü Bodrum’da geçirdi. Kendi ismini verdiği teknesiyle Bodrum’un en gözde koylarını gezen Efe Bey Yalıkavak Marina ve Gökova İngiliz Limanı’nda demir attı. Bezci, tatilinden bazı anları da dronuyla görüntüleyerek sosyal medya hesaplarından paylaştı.


 
Reçber ve Semiz’in Keyifli Yaz Tatili

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Işıl Reçber ile bir dönem Ankara Genç İş Adamları Derneği’nin başkanlığını yürüten, başarılı iş kadını Fatma Semiz yaz tatilinde sık sık bir araya geldi. İki yakın arkadaş Bodrum Palmarina’da keyifli bir tatil geçirdi. Reçber ve Semiz, birlikte tekne turu atmayı da ihmal etmedi.


 
Tatil Şıklığı

İstanbul cemiyet hayatının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Feryal Gülman, yaz tatili tercihini Bodrum’dan yana kullandı. Her zaman şık görmeye alışık olduğumuz Gülman, bu alışkanlığını tatilde de bir kez daha gözler önüne serdi.


 
Hem Tatil Hem İş

Gardırop Grusu olarak da bilinen Hande Can Yüce, yaz tatili için farklı bir adres tercih etti. İsrail’in Tel Aviv şehrinde uzun bir tatil geçiren Yüce, bir magazin dergisi için İstanbul’da çekilen kapak fotoğraflarını da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


 
Tatilde de Spor Yapmayı İhmal Etmedi

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Hüma Sade yaz tatili çocuklarıyla birlikte geçirdi. Tatil için Antalya’yı tercih eden Sade, tatilde spor yapmayı da ihmal etmedi.


 
Santorini’de Yılın Yorgunluğunu Attı

İstanbul cemiyet hayatının genç kuşak temsilcilerinden İdil Fırat, yaz tatilinde Yunanistan’daydı. Santorini’nin büyüleyici atmosferinde rüya gibi bir tatil geçiren Fırat, tüm yılın yorgunluğunu attı.


 
Bodrum-Ankara Arası Mekik Dokudu

Bodrum’un en gözde otellerinden Casa Costa’nın sahibi Güntekin Güvensoy, yaz tatilinde işleri dolayısıyla Ankara ve Bodrum arasında adeta mekik dokudu. Ünlü magazinci Kenan Erçetingöz ile eşi Gül Erçetingöz’ü otelinde ağırlayan Güvensoy, oldukça keyifli bir yaz geçirdi.


 
Katy Perry’nin Bisiklet Tutkusu

Bisiklet kullanmayı çok seven ve objektiflere pek çok kez bisiklet sürerken yakalanan ünlü yıldız Katy Perry, tatilde de bu alışkanlığından vazgeçemedi.


 
Yine En Çok Onlar Konuşuldu

Tatil görüntüleri tüm dünyada büyük yankı bulan Kim Kardashian ve kardeşleri, sezona yine damgasını vurdu.


 
Hayranlarını Bir Kez Daha Büyüledi

Victoria Secret’ın ünlü güzeli Miranda Kerr tatilde çekindiği bu büyüleyici kareyi hayranlarıyla paylaştı.


 
Mini Dünya Turu

Özge Ulusoy yaz tatilinde küçük bir dünya turu attı. İtalya, İspanya ve Yunanistan’da uzun bir tatil geçiren Ulusoy, güzelliği ve şıklığıyla sevenlerini bir kez daha kendine hayran bıraktı.


 
Mutlu Aile Tablosu

Ankara sosyal yaşamının örnek çiftlerinden Özgün-Metin Özmen, yaz tatili tercihlerini Antalya’dan yana kullandı. Çocukları ile birlikte Regnum Carya Golf Belek’te konaklayan çiftin mutlulukları her hallerinden belli oluyordu.


 
Yunanistan’da Dostlarıyla Buluştu

İstanbul sosyetesinin sevilen isimlerinden Pervin Ersoy yaz tatilini Bodrum ve Yunanistan’da geçirdi. Bodrum tatilinde Voyage Otel Torba’da konaklayan Ersoy, Yunanistan tatilinde ise arkadaşlarıyla buluşarak keyifli vakit geçirdi.


 
Arkadaşlarıyla Yunanistan Turu Yaptı

İstanbul cemiyetinin ünlü isimlerinden Pınar Tezcan Özçapkın, eşi Kerem Bey ile Fethiye’de uzun bir tatil geçirdi. Özçapkın, tatilinin bir bölümünde ise arkadaşlarıyla birlikte Yunanistan turu yaptı.


 
Korsika’da Tatil Bir Başka

Yaz tatilini Fransa’nın Korsika adasında geçiren Şebnem Dinçgör, tüm yılın yorgunluğunu burada attı. Adanın doğal güzelliklerini keşfeden Dinçgör, tekneyle görülmesi gereken tüm koyları ziyaret etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.