Keyifli Hayatın Dergisi

Bodrum 2 Gün 2 Gece Düğün Yaptı

570 0
   
Özlem Ada Şahin, Merve Boboluğu, Murat Dalkılıç, Berkay

Özlem Ada Şahin, Merve Boboluğu, Murat Dalkılıç, Berkay

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Berkay, Ada Şahin ile nikah masasına oturmuştu. Sürpriz nikahın ardından konser vermek için Antalya’ya giden Berkay, nikah sonrası gerçekleştiremediği düğününü Bodrum’da yaptı. Birbirinden ünlü isimlerin davet edildiği dillere destan düğün 2 gün 2 gece sürdü.

 


Ünlü popçu Berkay, mutluluğunu dostlarıyla paylaşmak için Bodrum Türkbükü’nde yer alan Bella Sombra Otel’i kapattı. Sanat, iş ve cemiyet hayatından yakın arkadaşlarıyla 2 gün 2 gece düğün yapan Berkay & Özlem Ada Şahin çiftininin mutluğu görülmeye değerdi.
 

 
Şıklıklarıyla göz kamaştıran çiçeği burnunda evliler, ilk akşam davetlileri gelinlik ve damatlıklarıyla karşıladı. Gelinlik için Vakko’yu tercih eden çiftin beğeni toplayan damatlığı ise Bagozza imzası taşıyordu.
 

 
Davetlilerin katılımı ile gerçekleşen sembolik nikah töreni ise eğlenceli dakikalara sahne oldu. Orhan Gencebay ve Cengiz Kurtoğlu önderliğinde kıyılan sembolik nikahın ardından özel dekore edilmiş havuz başında sabahın ilk ışıklarına kadar dans eden Berkay ve Özlem çifti en az konukları kadar eğlendi.
 

 
Kendi düğününde sahneye çıkıp şarkılarını seslendiren Berkay’ı sahnesinde sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Berkay’ın Dicle Olcay, Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu , Murat Dalkılıç, Serdar Ortaç, Fettah Can, Cansu, Sinan Akcil gibi yakın arkadaşları düğünde genç çift için sevilen şarkılarını seslendirdi.
 

 
Düğün partisinin ertesi günü ise kahvaltıyla başladı. Hep birlikte leziz kahvaltının tadına varan konuklar güne havuz ve barbekü partisiyle devam etti.
 

 
Her ayrıntısı özenle düşünülmüş düğün organizasyonu Fulya Terim ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.