Keyifli Hayatın Dergisi

50. Müzayedeye özel kokteyl

409 1
   

ANKARA’NIN EN BAŞARILI RESİM SERGİLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN RC ART GALERİ’NİN SAHİBİ RAHMİ ÇÖĞENDEZ, BİLKENT SANAT SOKAĞI’NDA 50. MÜZAYEDESİ ŞEREFİNE MODA DERGİ ORTAKLIĞIYLA BİR KOKTEYL DÜZENLEDİ.

Bilkent Sanat Sokağı’nda gerçekleşen ihtişamlı davete iş,cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda konuk katıldı. 50. yıl adına çok özel konuklarını davet eden Rahmi Bey katılan tüm konuklarıyla tek tek ilgilendi. 50. resim müzayedesi adına bir pasta kesen Rahmi Bey’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Pastanın ardından Bilkent Sanat Sokağı’na geçen konuklar sokakta açılan yeni resim atölyelerini yakından inceledi. Çok sayıda davetlinin katıldığı kokteylde sanat severler muhteşem eserleri inceleme imkanı buldu. Eserler arasında birbirinden değerli ressamların resimleri yer aldı. Kokteylin ardından birbirinden değerleri eserlerin yer aldığı 50.Müzayede gerçekleştirildi. Müzayedeye yoğun ilgi gösteren sanat severler eserlerin sahibi olmak için adeta birbirleriyle yarıştı.

   

İlgili Haberler

One Comment

  • filiz eren dedi ki:

    sanata vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı şahsım adına teşekkür ederim.çalışmalarınızda başarılar diler yeni sergilerde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımla….

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.