Keyifli Hayatın Dergisi

A DAY OF DESIGN ANKARA MAĞAZASI AÇILDI

567 0
   

20 yıla yaklaşan tecrübesiyle, İstanbul Teşvikiye’de hizmet veren A Day of Design’ın Ankara Mağazası, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği açılış kokteyli ile Panora Alışveriş Merkezi’nde hizmet vermeye başladı.

Dünyaca ünlü 12 markanın distribütörü olarak hizmet veren A Day of Design Ankara Mağazası’nın açılış kokteylinde, ressamlar tarafından hazırlanan el boyaması duvar kâğıtları bulunan De Gournay markasının yaratıcısı Claud S. Cecil Gurney ve ünlü modacı Özgür Masur da mağazadaydılar. Özgür Masur’un De Gournay kumaşlarıyla hazırlamış olduğu kostüm bir manken tarafından tanıtıldı. Özel ikramlarla renklenen açılış etkinliğine katılan davetliler, ünü tüm dünyaya yayılmış markaların kumaş, duvar kâğıdı ve dekoratif ürünlerini yakından görebilme fırsatı yakaladılar. A Day of Design açılış kokteylinde aralarında Berna Sarıoğlu, Ruşa Acar ve Zeynep Köksalan’ın bulunduğu isimler renkli görüntüler oluşturdular.

Konforu yaşam alanlarının her köşesinde hissedilen bir atmosfere dönüştüren A Day of Design Ankara Mağazası’nda müşterilerin beğenisine sunulan markalar arasında; De Gournay, Hermes, Etro, Loro Piana, Pierre Frey, Fadini Borghi, Boussac, Braquenie, Dedar, Jim Thompson, Sacho ve Guy Masureel bulunuyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.