Keyifli Hayatın Dergisi

Aloha Evlerinde Lavanta Hasadı

438 0
   

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Aloha Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gamze Önsoy Güngör’ün ev sahipliğinde gerçekleşen “Aloha Ladies Lavender Harvest Party” isimli organizasyona seçkin isimler katıldı

 
.

Gamze Önsoy Güngör’ün ev sahipliğinde gerçekeleşen Aloha Ladies Lavender Harvest Party Aloha Evleri’nin bahçesinde gerçekleşti. Cemiyet hayatından isimlerin yanı sıra diplomat eşlerinin de katıldığı davette Aloha Evlerinin bahçesinden toplanan lavantalarla özel bir eğitmen eşliğinde sabun ve mum yapıldı. Ekşi Maya’nın hazırladığı lavanta konseptli, özenle hazırlanmış birbirinden leziz ikramların tadına bakan konuklar keyifli bir gün geçirdi. Kendisi de Aloha Evlerinde yaşayan ve buna benzer birçok organizasyona ev sahipliği yapan Gamze Önsoy Güngör; “Bu organizasyonu geleneksel hale getirip burada yapılan el yapımı ürünleri, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardıma muhtaç çocuklara gelir sağlayacak bir projeye dönüştürmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.
Davete katılan misafirler ayrılırken kendilerine yine tamamı lavanta konseptli ürünlerinden oluşan ve özenle hazırlanmış hediye paketleri ile uğurlandılar.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.