Keyifli Hayatın Dergisi

Ankara’da Dillere Destan Kına Gecesi

1.86K 0
Ankara’da Dillere Destan Kına Gecesi
   

Ankara cemiyet hayatının tanınmış ailelerinden Aysel-Servet Akçay çiftinin oğulları Emir Akçay ile Meral-Ertuğrul Tepe çiftinin kızları Mihrimah Tepe düğünleri öncesi renkli bir kına gecesi düzenledi.


 

Düğünleri için gün sayan Mihrimah Tepe ve Emir Akçay, Ankara Bilkent Otel’inde renkli bir kına gecesi düzenledi. Geceye Ankaralı davetlilerin yanı sıra İstanbul cemiyet hayatından da çok sayıda seçkin konuk katıldı. Davete çiftin aileleri Aysel-Servet Akçay ve Meral Ertuğrul Tepe birlikte ev sahipliği yaptı.
 


 
Görkemli kına gecesine Ankara ve İstanbul cemiyetinden çok sayıda seçkin konuk katıldı. Davul ekibi eşliğinde geceye katılan Mihmirah Tepe ve Emir Akçay’ın mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okunuyordu.
 
Fatih Ürek Sahne Aldı
Çiftin kınalarını, MHP Milletvekili Koray Aydın’ın eşi Gönül Aydın yaktı. Kına merasiminin ardından sahne alan ünlü şarkıcı Fatih Ürek konuklara unutamayacakları bir gece yaşattı. Ürek’in şarkılarıyla dans pistinde hünerlerini sergileyen davetliler, doyasıya eğlenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.
 
Düğün Yunanistan’da
Bu özel davete Ankara basınının yanı sıra İstanbul dergilerinin muhabirleri de büyük ilgi gösterdi.
Dört yıl önce ortak arkadaşları aracılığıyla birbirlerini tanıyan genç çift düğünlerini Yunanistan’da gerçekleştirmeyi planlıyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.