Keyifli Hayatın Dergisi

Ankara’nın en eğlenceli merkezi Roll House

615 0
Ankara’nın en eğlenceli merkezi Roll House
   

Roll House eğlence merkezinin yaratıcısı Sinem Aydın ile eğlence dolu bir röportaj gerçekleştirdik. Tepe Prime, Eryaman, Bilkent Center, Armada ve Podium AVM’de 7’den 70’e tüm eğlence tutkunlarını buluşturan merkezi Aydın’dan dinledik.

Yaş aralığı olmaksızın tüm eğlence tutkunların Ankara’daki vazgeçilmez adresi Roll House’u sahibi Sinem Aydın’dan dinledik. Onlarca eğlence aktivitesini bünyesinde bulunduran merkezler, yeme içme alanında da oldukça iddialı. 1998 yılında “Çok çalıştık artık eğlenin’’ sloganı ile sektöre adım atan Aydın, tüm Ankaralıları Roll House’de eğlenmeye davet ediyor.

Sinem Aydın kimdir, kısaca kendinizden bahseder misiniz?
1980, Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümü mezunuyum. 2004 yılından beri de aile şirketimiz olan Sevsel A.Ş’de görev yapmaktayım.

Başkentte bowlingi ilk tanıştıran markasınız. Hizmet ve kalite politikalarınızdan bahseder misiniz?
1998 yılında “Çok çalıştık artık eğlenin’’ sloganı ile sizlere “merhaba” dedik. Ulusal ve uluslararası birçok övgü ve ödüle layık görüldük. Büyümemizdeki en büyük etken siz dostlarımız oldu. Hiçbir zaman müşteri kelimesi kullanmadık, misafirimiz” dedik. En büyük kalitemiz güler yüzümüz oldu.

roll house

Salonlarınızda 7’den 70’e herkesin eğlenebileceği aktiviteleriniz var. Son yılların macera oyunu Laser Point hakkında bilgi verebilir misiniz?
Armada Rollhouse şubemizde iki katlı yağmur orman temalı özel bir alanımız var. Vahşi hayvan maketleri, sis efektleri ile size ve arkadaşlarınıza ait özel bir alan. 30 dakika boyunca adrenalin, macera hepsini bir arada yaşıyorsunuz. Şehrin stresinden biraz olsun uzaklaşabilmek için herkese tavsiye ediyorum. Laser Point’in Paintball’dan farkı sadece yelek giyerek oynanabilmesi. Bu yüzden iş çıkışı stres atmak için eğlenceli oluyor. Ben ve arkadaşlarım haftada bir kez mutlaka yarışıyoruz.

Çocuklar için Armada şubenizde özel bir top havuzunuz var? Bir anne olarak burası hakkında annelerimize nasıl bir tavsiyeniz olur?
Aslında top havuzu deyip geçmemeliyiz. Biz ufak misafirlerimiz için özel bir yaşam alanı yarattık. Dilerlerse kaydıraktan kayıp top havuzunda oynayabilirler, dilerlerse resim yapabilirler, isterlerse palmiye ağacında sallanabilirler. Biz annelerin en büyük tedirginliği her zaman güvenliktir. Armada Rollhouse’da ebeveynlerimiz çocuklarını bıraktıkları zaman onlara ipad veriyoruz. DownTown Food Club restoranımızda yemeklerini tüketirken, kahvelerini yudumlarken çocuklarını seyredebiliyorlar. Çocuk gelişimi mezunu ablaları tüm oyunları esnasında onlara eşlik ediyorlar. Sensörlü kapılarımız bulunduğu için çocuklarımız dışarı ebeveynleri almaya gelmediği sürece çıkamıyorlar.

ROLL (5)

DownTown Food Club menülerinizde NFİT diyet menü bulunmakta. Bu işbirliğinden bizlere bahseder misiniz?
Diyetisyen Merve Tığlı ile özel bir çalışma yaptık. Menümüzde bulunan bazı kalemleri diyet yapan misafirlerimize uygun olarak sunmak istedik. Kalori hesaplarını yaparak ayrı özel bir menü oluşturduk. Diyet yapmak sadece salata yemekten ibaret değil diyerek özel, tek bir sayfa menü oluşturduk.

Markalarınız için franchise veriyor musunuz?
Franchise vermek için güçlü bir alt yapı olması gerektiğine inanıyoruz. Uzun yıllar boyunca her şeyi sisteme dahil edebildiğimiz bir yapı üzerinde çalışıp, teknolojiye de çok yatırım yaptık. Artık her markamız için franchise vermeye hazırız.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.