Keyifli Hayatın Dergisi

Başkent 14 Şubat’ı böyle kutladı

509 0
   

Başkentliler sevgililer gününü birbirinden farklı mekanlarda, renkli organizasyonlarla kutladı. Biz de 14 Şubat akşamında Ankara’nın en seçkin restoranları ve otellerindeki Sevgililer Günü programlarını mercek altına aldık.

Aruni Restorant’ta unutulmaz anlar

Zeynep- Emrah Yaykıran çifti ile Osman- Memnune Karagöz çifti 14 Şubat’ı Aruni restoranda kutlayan isimler arasındaydı.

Vesperna 14 Şubat’ı coskuyla kutladı

Ebru- Deniz Demiryürek, Tuğçe Kemal İnal, Reha Yeşim Tandoğan, Neslihan Tanış gibi seçkin isimler 14 Şubat’ta Vesperna’daydılar. Pınar Ayhan’ın muhteşem müzikleriyle dans eden çiftler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Renkli ve unutulmaz anların yaşandığı gecede çiflerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

JW Marriott Otel’de doyasıya eğlence

Ankara’nın seçkin otellerinden JW Marriott da 14 Şubat’ta oldukça hareketliydi. Dj Orçun’un performansıyla 14 Şubat’ı kutlayan çiftler arasında Carolina-Cenk Tankal, Filiz-Aydın Girgin, Maria- Serdar Bacaksız gibi çok sayıda seçkin isim vardı. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede konuklar geece geç saatlere dek dans edip eğlendi.

Rixos Otel’de Deniz Seki rüzgarı esti

Rixos Otel 14 Şubat’a 777 Organizsyonun sahibi Tülay Kaya’nın düzenlediği muhteşem bir gece ile merhaba dedi. Ünlü Şarkıcı Deniz Seki’nin sahne aldığı gecede konuklar doyasıya eğlendi. Seki, seslendirdiği parçalarla konuklara hem romantik anlar yaşattı, hem eğlendirdi.

Swissotel’de Kutsi hayranları bir araya geldi

Ankara’nın seçkin otellerinden Swissotel’de Kutsi rüzgarı esti. En romantik şarkılarını Başkentli aşıklar için seslendiren ünlü isim geceye renk kattı. Uluslararası My Organizasyon farkıyla düzenlenen gecede markanın genç patronu Mesut Örün tüm davetlileriyle yakından ilgilendi.

Ketchup’ta Wolfson ve Mılk& Sugar heycanı

Ünlü DJ Gökan Bozkurt ve Mılk& Sugar’ın sahne aldığı gecede konuklar eğlencenin tadını çıkardı. Gökan Bozkurt’un performansıyla dans eden sevgililer, gece gec saatlere kadar eğlendi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.