Keyifli Hayatın Dergisi

Başkent’liler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

455 0
Başkent’liler 8 Mart Dünya  Kadınlar Günü’nü kutladı
   

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek 8 mart Dünya Kadınlar Günü’nü Sheraton Otel’de verdiği görkemli davetle kutladı.

Dünya Kadınlar Günü’nü Başkent’liler Sheraton Otel’de kutladı. Kutlamaya Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek katıldı. Emine Hanım salona girerken tüm kadınları selamlayıp , Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek ile beraber objektiflere poz verdi. Yaklaşık bin kadın davetlinin katıldığı salonda açılış konuşmasını Emine Hanım yaptı. Konuşmasında tüm kadınların kadınlar gününü kutlayıp Türkiye ve Dünyadaki cefakar, çilekeş, mazlum ve mağdur tüm kadınları yürekten selamlayıp kürsüden ayrıldı.

Ankara cemiyet hayatındanda çok sayıda davetlinin katıldığı programda ünlü sanatçı Linet konser verdi. Linet Hanım, Türkçe şarkıların yanı sıra Emine Erdoğan’ın sevdiği bir Arapça eseri de seslendirdi. Çok sayıda kadın davetlinin katıldığı programda keyifli dakikalar yaşandı. Programın ilerleyen saatlerinde konuklar Linet’in şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.