Keyifli Hayatın Dergisi

BAVULUMUZA SPOR EKİPMANLARI VE KIYAFETLERİ EKLİYORUZ

348 0
   

Rutinlerle dolu, yoğun ve stresli bir yılın ardından; biriken tüm enerjiden kurtulup rahatlamamız için doğa bizi çağırıyor. Deniz kenarında güneşlenmek, tatlı yaz rüzgarında kitap okumak çok keyifli olsa da dingin geçen tatiller her zaman deşarj olmak için yeterli değil.

Su kayağı, sörf, dalış gibi su sporları ile eğlenmek; doğada kamp kurmak, zirvelere yürümek, ormanın kucağında yoga yapmak; manzarayı yamaç paraşütü yaparken izlemek, tatilin ritmini ve enerjisini yükseltiyor.

La Ventana’da Kitesurfing

Sörf yapmak istiyorsanız, dalgaların dev boyutlara ulaştığı sonbahar dönemini kaçırdınız. Fakat Kaliforniya’da bulunan La Ventana bölgesinde daha keyifli bir alternatif sizi bekliyor. Kitesurfing için büyük dalgalara ihtiyaç yok.

Bonaire’de Dalış

Venezuela ‘nın kuzeyinde bulunan sevimli Bonaire adası, dalış için o kadar elverişli ki ekonomik gelirinin büyük bir kısmını dalış turizmi ile sağlıyor. Mercan kayalıklarıyla çevrili adada, derin sularda olmak çok keyif verecek.

Kaz Dağları’nda Yoga

Hem doğal güzelliklerin hem de yoganın verdiği huzur sizi bütün bir sene idare edecek. Oksijen cenetti olarak tanımlanan Kaz Dağları’ndaki yoga kamplarında, bedenle birlikte ruh da güçleniyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.