Keyifli Hayatın Dergisi

Big Chefs’ten Yaza Merhaba Partisi

1.09K 0
Big Chefs’ten Yaza Merhaba Partisi
   

Big Chefs, yenilenen menüsünü İstanbul Etiler’in ardından Ankara Bilkent şubesinde düzenlediği yaza merhaba partisiyle tanıttı. Markanın kurucu ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli’nin de katıldığı partinin kokteyllerini Yunan Barmen Pangiotis Anastasatos hazırlarken DJ Ogün Dalka geceye müzikleriyle renk kattı.


 

Ünlü restoran zinciri Bif Chefs, yenilenen menüsünü İstanbul Etiler ve Ankara Bilkent şubesinde düzenlenen yaza merhaba partisiyle tanıttı. Markanın kurucu ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli’nin de katıldığı Bilkent’teki parti renkli anlara ev sahipliği yaptı. Katılımcılar gece boyu eğlenerek leziz ikramları tattı.
 

DJ OGÜN DALKA

 
YUNAN BARMENDEN KOKTEYL ŞOV
34 şubesinde aynı anda menülerini yenileyen Big Chefs, yemekleri kadar artık kokteylleriyle de oldukça iddialı. Mikonos’un ünlü barmeni Pangiotis Anastasatos tarafından Big Chefs menüsüne katılan kokteyller İstanbul ve Ankara’daki müşterilerin beğenisine sunuldu. Yunan barmen iki etkinlik için özel olarak Big Chefs’in partilerine katılıp kokteyl hazırladı.

big chefs bilkent
 
HAREKETLİ ANLAR
DJ Ogün Dalka’nın performans sergilediği gecede hareketli anlar yaşandı. Konuklar Big Chefs’in yeni lezzetleri ve Pangiotis Anastasatos’un hazırladığı kokteyllerle keyifli bir gece geçirdi. Gamze Cizreli, tüm konuklarıyla birebir ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.