Keyifli Hayatın Dergisi

BİSSENİN VELİAHTI DÜNYA EVİNE GİRDİ

486 0
   

Erkek giyimin öncü firması Bisse’nin veliahtı Ahmet Onur Kefeli, Cansu (Pişirgen) Kefeli ile WOW Hotel’de düzenlenen masal gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Bisse Giyim Pazarlama Grup Başkanı Onur Kefeli ile Pişirgen Makineleri’nin sahibi Mersinli İşadamı Özcan Pişirgen’in kızı Cansu Kefeli, İstanbul WOW Otel’de düzenlenen nikâh ile evlendi. Nikah törenini, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çiftin nikah şahitliğini yaptı. Düğüne ayrıca, İstanbul Valisi Vasıp Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve çok sayıda milletvekili, belediye başkanlarının yanı sıra, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı.

Nikah töreninin ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çiftlere mutluluklar diledi. “Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah Kerim” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, her evlenen çifte yaptığı çocuk tavsiyesini, Onur ve Cansu çiftine de yineledi. Daha sonra Erdoğan, evlilik cüzdanını geline vererek tekrar mutluluklar diledi.

Sevim Emre, Orhan Gencebay, Niran Ünsal, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Nuri Sesigüzel, Hakan Ural, Metin Şentürk ve Ali Rıza Binboğa gibi sanat dünyasının ünlü isimlerinin de katıldığı düğün töreninde, iş dünyasının önde gelen isimleri Fatih Kıral, Ali Talip Özdemir, Aykut Cengiz, Muharrem Toplusoy, Turgut Toplusoy, Çetin Yıldırımakın, Esin Yağmurdereli, Kadir Eriş, Serdar İnan, Mustafa Aydın ve Nadir Güllü gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri düğüne renk kattı.

Siyaset, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı Onur Kefeli ile Cansu Kefeli’in düğün törenine, Tarık Sezer Orkestrası müzikleriyle renk kattı. Masal gibi bir organizasyonla hazırlanan düğün töreninde davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.