Keyifli Hayatın Dergisi

“BRANDROOM TÜRK TASARIMCILARI SEVİYOR”

500 0
   

Her sezon dünya markalarının yanı sıra Türk tasarımcıların koleksiyonlarını da moda tutkunlarıyla buluşturan Brandroom, Türk Tasarımcıları Derneği üyesi Tuğba Ergin, Mehtap Elaidi, Pelin Dumlu, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Gül Ağış, Merve Bayındır, Aslı Filinta, Simay Bülbül, Hande Çokrak, Vsp- Kadri Soygül ve Raisa Sason’un tasarımlarını da koleksiyonları arasına ekledi.

Yeni markaların katılımı onuruna Brandroom Nişantaşı’nda “Brandroom Türk Tasarımcıları Seviyor” temalı özel bir parti gerçekleştirildi.

Partiye moda, iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim davetli olarak katıldı. Parti öncesi düzenlenen toplantıda konuşan Demet Sabancı Çetindoğan, Türk tasarımcılarının uluslararası arenada bilinirliklerini artırmasından büyük gurur duyduğunu belirtti.

Çetindoğan davette yaptığı konuşmada “Son yıllarda Türk tasarımcılar çok büyük başarılara imza atıyor. Bugün, tasarımcılarımız dünya moda haftalarında uluslararası markalarla aynı sahneyi paylaşıyor. Dünyaca ünlü pek çok isim, başta kırmızı halı olmak üzere önemli davetlerde Türk modacıların tasarımlarını tercih ediyor. Demsa Group olarak bizler her dönem Türk modacılarını desteklemekten büyük gurur duyduk. Brandroom ve Harvey Nichols mağazalarında modanın yanı sıra dekorasyon ve aksesuar kategorilerinde de pek çok Türk tasarımcının koleksiyonları yer alıyor” dedi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.