Keyifli Hayatın Dergisi

Bu Sezon Herkes Saddle Bag Takacak!

437 0
Bu Sezon Herkes Saddle Bag Takacak!
   

2016 trendlerinden biri saddle bag! Dünya modacılarının defilelerinde kullandığı bu çanta modellerini eminim sizler de benim gibi çok seveceksiniz. Peki nasıldır bu saddle bag çantalar, neye benzerler ? Hemen bahsedeyim.

Blogger: Büşra EKİNCİ

BÜŞRA EKİNCİ

Şekil olarak heybeye benzeyen, tek gözlü, omuz askılı, deri çantalara saddle bag deniliyor. 70’li yılların bu cici çantaları 2016 ’da adeta tekrar hayat buldu, günümüze uyarlandı.

Heybeye benzer dediğim için aklınıza sadece günlük, spor kıyafetlerle kullanabileceğiniz gelmesin. Retro ve bohem havayı yansıtan tasarımlarla birlikte klasik şıklığı ortaya çıkaran modelleri de bulunuyor. Çanta üzerindeki desen ve omuz askılarında kullanılan zincir, ofise giderken ya da gece bir davete katılırken güzel bir aksesuar havasına bürünüp, sizi şık bir görünüme ulaştıracaktır. Yani saddle bag çantalar için hem günlük hem davetlik diyebiliriz. Bu yüzden en çok sevilenler arasında!
Minik ve şık olan bu çantaları kullanarak hem büyük çantaların ağır yükünden kurtulabilir hem de aradığınızı rahatça bulabilirsiniz. Gerçi ben çanta büyük de olsa küçük de olsa aradığını bulamayanlardanım. Resmen kafamı çantamın içine sokup orada uzuuunca vakit geçiriyorum. Bu durumu yaşayıp çözen biri varsa bana yazsın lütfen 🙂

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.