Keyifli Hayatın Dergisi

ÇAĞDAŞ PRENSES CHIARA FERRAGNI

501 0
   

Blonde Salad isimli bloğuyla dünya çapında bir üne sahip olan ve bütün trend takipçilerinin ilgiyle izlediği Chiara Ferragni Paris’te Elie Saab’ın dairesinde, Lübnanlı tasarımcının favori kıyafetleri içerisinde çağdaş prensesi canlandırdı.

Guess markasında modellik yapmasının yanında sözcü olarak da çalışmakta olan ayrıca The Blond Salad bloğunun ve aynı isimli kitabın yazarı olarak moda dünyasındaki yerini koruyan Chiara Ferragni, Paris’te dünyaca ünlü modacı Elie Saab’ın dairesinde objektiflerin karşısına geçti.

Lübnan asıllı tasarımcının favori kıyafetleriyle çekimlere başlayan Chiara Ferragni, adeta çağdaş bir prenses rolüne büründü. Alessandra Rich’in 1980’lerin çekici duygularında 2015 ilkbahar/yaz vitrininin yaratıldığı moda çekimlerinde doğal güzelliği ile ruha dokunan Ferragni, parlak ışıklı ve gösterişli fotoğraflarla başarılı bir işe imza atmış oldu.

Süslü aynalar, Çin usulü motifler, işlemeler, mobilya süslemeleri anlamına gelen şinuazeri vazolar içindeki çiçek buketleri ve styling için kullanılan tüm diğer destekleyici unsurların esin kaynağı olduğu çekimlerin en göz alıcı ışıltısı Elie Saab imzalı kıyafetleriyle Chiara Ferragni oldu. Çekimlerde doğallığını ve rahat tavırlarını ekibe de yansıtan ünlü blogger Ferragni mermerli banyo, zikzaklı döşemeler ve konağın güzel balkonunda da birbirinden özel pozlara imzasını attı.

Chiara Ferragni The Blond Salad isimli bloğunu ilk olarak Ekim 2009’da kurarak Mart 2011’de New York’ta “Yılın büyük çıkış yakalayan starlarından biri” seçilmişti. Aralık 2011’de bloğu 1 milyon tekil ziyaretçi alan Chiara Ferragni bloğuyla 12 milyon kişiyi etkisi altına almayı başaran isim oldu.

2013 yılı Kasım ayında Guess’in bir pazarlama kampanyası için modellik yapan Ferragni, Christian Dior, Louis Vuitton, Max Mara,Chanel, Tommy Hilfiger, Runny Green Booghers, J Brand ve Seven for All Mankind ile de çalıştı. Güzel modacı son olarak 7 Eylül 2014’te de Ferragni Bloglovin’ ödülünü aldı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.