Keyifli Hayatın Dergisi

Çağla Şikel’le Çok Özel

431 0
Çağla Şikel’le Çok Özel
   

Şubat sayımızda çok özel röportajlar, keyifle okuyacağınız dosyalar ve gündemin dikkat çeken haberlerine yer verdik.

ÇAĞLA ŞİKEL

Elinizden düşüremeyeceğiniz bu renkli sayının kapağında ise Çağla Şikel’i konuk etti. Duruşuyla, bakışıyla, gülüşüyle her zaman etrafına güven veren ve pozitif enerji yansıtan Şikel’e yeni yılla birlikte hayatında nelerin değiştiğini sorduk. Uzun bir sürenin ardından verdiği röportajda hayatına dair ipuçları edindiğimiz Şikel, kendini tamamen çocuklarına adamış. Tüm planlarını onları düşünerek yaptığını söyleyen ünlü isim kendini, “Ayakları üzerinde duran, çalışan, güçlü bir anne” olarak tanımlıyor. Bu tanıma katılmamak elbette mümkün değil. Bu keyifli röportajın tüm detayları sayfalarımızı çevirdikçe karşınıza çıkacak.

Kış aylarının en gözde kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya bu kış da ilgi büyüktü. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri kış sporlarının keyfini burada çıkardı. Pistlerde hünerlerini sergileyen tatilciler en doğal halleriyle sayfalarımızda yerini aldı.

Şubat sayımızda karşınıza birbirinden özel röportajlar çıkacak. Ünlü yazar Kürşat Başar ve modacı Gizem İçöz de bunların başında geliyor. Merak edilen yönlerini ve geleceğe dair planlarını dinlediğimiz ünlü isimlerin röportajlarını keyifle okuyacaksınız.

Ayın en dikkat çeken organizasyonu hiç kuşkusuz “Oscar’ın habercisi” olarak değerlendirilen Altın Küre Ödül Töreni oldu. Kaliforniya’nın Beverly Hills şehrinde düzenlenen törende yıldızlar boy gösterdi. Biz de bu görkemli geceyi tüm detaylarıyla sayfalarımıza taşıdık.

Emre KARACA

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.