Keyifli Hayatın Dergisi

William ve Middleton’un Hindistan Macerası

419 0
   

PRENS WILLIAM VE EŞİ KATE MIDDLETON’IN YEDİ GÜNLÜK HİNDİSTAN SEYAHATİ RENGARENK ANLARA SAHNE OLDU.

5. Gün

BİRLİKTE FİL VE GERGEDAN YAVRUSU BESLEYEN, OK ATAN, FUTBOL VE KRİKET OYNAYAN ÇİFT TAC MAHAL PALACE’DE KONAKLADI. İKİLİ, HİNDİSTAN ZİYARETLERİNDE 2008 YILINDA GERÇEKLEŞEN MUMBAI SALDIRILARINDA KURTULANLARLA, HAYATLARINI KAYBEDENLERİ BİRLİKTE ANDI.

Neredeyse attıkları her adım olay olan Cambridge Dükü William ve eşi Kate Middleton 7 günlük Hindistan seyahatleriyle de büyük ilgi gördü. Gittikleri her yerde, enerjileriyle çevrelerine ışık saçan çift, sempatik ve doğal tavırları ile büyük beğeni topladı. Hindistan’da safariye çıkan ve bir çok aktivitede bulanan ikili, üst düzey ziyaretler de gerçekleştirdi.


 
1.Gün

Hindistan denilince akla ilk gelen yer olan Tac Mahal Palace’da konaklayan çift, seyahatlerinin ilk gününde, 2008 yılında gerçekleşen Mumbai saldırılarında kurtulanlarla, hayatını kaybedenleri birlikte andı. Ardından Hindistan’ın meşhur parkı Oval Maidan’da çocuklarla bir araya gelen prens ve prenses, kriket ve top oynadılar.


 
2.GÜN
Seyahatin ikinci gününde Emilia Wickstead elbisesiyle bizleri bir kez daha büyüleyen Kate Middleton, sempatik tavırlarının yanı sıra farklı kültürlere duyduğu sonsuz saygıyla da tahtı en çok hak ettiğini bir kez daha kanıtladı.


 
3.GÜN
Hindistan seyahatlerinin üçüncü günü keyifli anlara sahne oldu. Hindistan’ın başbakanı Narendra Modi ile yemekte bir araya gelen kraliyet çifti, resmi davette bile etraflarına neşe saçtı.


 
4.GÜN
Çiftin Hindistan ziyaretinin dördüncü gününde neşeli dakikaların yanında romantizmin dozu da hayli yüksekti.


 
5.GÜN
Cambridge Dükü ve Düşesi Hindistan ziyaretinin beşinci gününe okçuluk yaparak başladı.


 
6.GÜN
Seyahatin altıncı gününde Krallığın büyüleyici doğasını keşfeden çift altı saatlik bir trekking maratonu yaptı.


 
7.GÜN
Dük ve Düşes Hindistan ve Bhutan Krallığı seyahatinin sonuncu gününde resepsiyonlar, sosyal sorumluluk projeleri, doğa gezileri ve çocuklar ile geçen yoğun bir programa katıldı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.