Keyifli Hayatın Dergisi

CEMİYET HAYATININ YENI YIL DİLEKLERİ

510 0
   

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ İSİMLERİ, KARŞILAMAYA HAZIRLANDIĞIMIZ 2015 YILINA DAİR DİLEK VE TEMENNİLERİNİ MODA DERGİ ARACILIĞI İLE PAYLAŞTI. YENİ YILDAN ÖNCELİKLİ OLARAK SAĞLIK VE MUTLULUK BEKLEDİKLERİNİ İFADE EDEN ÜNLÜ İSİMLER, SAVAŞLARIN VE ŞİDDETİN OLMADIĞI BARIŞ DOLU GÜNLER DİLEMEYİ DE İHMAL ETMEDİ.

2015 yılını karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde 2014 yılında yaşanan olumsuzlukları geride bırakarak cemiyet hayatının önemli isimlerine yeni yıldan beklentilerini sorduk. 2015 yılından ilk olarak sağlık ve mutluluk dileyen ünlü isimler, barış dolu günler, şiddetten uzak insanlar ve işçi ölümlerinin yaşanmadığı bir yaşam temenni etti.

HER BİTİŞ YENİ BİR BAŞLANGIÇ
2015 yılı hepimiz için umutların gerçekleştiği, sevgilerin birleştiği, mutlu, sağlıklı, huzurlu, bereketli, başarılı ve sevgi dolu bir yıl olsun. Her bitiş yeni bir başlangıç demektir. Umarım yeni yıl tüm dünyada acıların bittiği, insanlığın yüceldiği, el ele ve tek yürek olduğumuz barış yılı olur.
Herkesin yeni yılını kutluyorum.

DİLEKLERİM ÜLKEM İÇİN
Yeni yılda herkes çok güzel kararlar alsın ve çevresine sevgi katmak için çabalasın. Sevgi yayıldıkça mutlu bireyler ve mutlu toplumlar oluşur. Ülkemiz için hepimizin dilekleri aynı. Terörün olmadığı, katliam gibi iş kazalarının yaşanmadığı, kadın cinayetlerinin sona erdiği, sağ-sol, köken ve mezhep ayrımı yapılmadığı, yaz kış turistlerin dolup taştığı, sanatsal ve kültürel aktivitelerin ve yeşil alanların çoğaldığı, Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda ilerleyen bilinçli gençlerin arttığı bir yıl olsun. Sağlık ve huzur dolu nice güzel seneler olsun.

EN GÜZEL YILLAR SİZİN OLSUN
Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı ve gülücüklerin bitmediği en güzel yıllar sizin olsun. Yeni yılınız kutlu olsun. Sevgilerimle…

HOŞGÖRÜ VE EMPATİNİN OLDUĞU YIL OLSUN
İşçilerin ihmaller nedeniyle hayatlarını kaybetmediği, kadına yönelik şiddetin olmadığı, çevreye, yeşile değer verilen, farklılıklara hoşgörü ve empati ile yaklaşılan ‘sevgi’ dolu bir yıl olmasını diliyorum.

BARIŞ VE HUZUR DOLU YIL DİLİYORUM
Tüm dünyada barış ve huzurun olduğu, savaşların sona erdiği, umutların tükenmediği, tüm dileklerin gerçekleştiği, sağlık, sevgi ve huzur dolu bir yıl diliyorum.

BİLİNÇLENEN TOPLUMLARIN OLDUĞU BİR YIL HAYAL EDİYORUM
Yeni yılda ülkemiz için daha huzurlu, daha güvenilir, insanların umutlarının yeniden yeşerdiği bir ortam temenni ediyorum. Çocuklarımız için endişe etmeyeceğimiz bir geleceğin temellerinin atıldığı, duyarlı ve bilinçli insanların çoğaldığı bir Türkiye diliyorum. Dünyanın, özellikle içinde bulunduğumuz coğrafyadaki insanların, kendi yurttaşlarıyla kavga içinde olmadığı, barış ve huzur hedeflediği bir ortam ve kendi kavgalarının en büyük zararının, yine kendilerine olduğu konusunda bilinçlenen toplumlar hayal ediyorum. Ailem için her zamanki dileklerim ise her şeyden önce sağlık, huzur ve mutluluk.

ŞEKER GİBİ TATLI, MASAL GİBİ RENKLİ BİR YIL OLSUN
Herkese şeker gibi tatlı, masal gibi renkli yeni bir yıl diliyorum.

YENİ YIL, İLK ADIM
Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek inanıyorum. Bu inançla 2015 yılında kuşkulu ve umutsuz düşüncelerin oluşmasına engel olarak daha sağduyulu ve sağlıklı bir toplum olmamızı diliyorum. Yeni yıl, ilk adım, mutlu yıllar.

2015 HERKESE MUTLULUK VE UĞUR GETİRSİN
2015 yılında başta sağlık ve huzur diliyorum. Ülkemiz ve dünyada savaşların, krizlerin, afetlerin olmadığı bir ortam ile kötü şeylerin geride kaldığı barış dolu bir yıl temenni ediyorum. 2015 yılı herkese mutluluk ve uğur getirsin.

2015, ÖNCEKİ YILLARIN OLUMSUZLUKLARINI UNUTTURSUN
2015 yılının bir önceki yılların bütün olumsuzluklarını bizlere unutturabildiği, isteklerimizin gerçekleştiği, daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluğu beraberinde getiren bir yıl olmasını herkes için diliyorum.

2015 DÜNYAYA BARIŞ GETİRSİN
2015 yılının tüm dünyaya barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Ayrıca Moda Dergi’nin de başarılarının yeni yılda artarak devam etmesini temmeni ediyorum.

ÇOCUKLARIMIZIN ÖZGÜRCE BÜYÜYEBİLECEKLERİ ÜLKE DİLİYORUM
Yeni yıl öncelikle sağlık, mutluluk, huzur, şans getirsin. Çocuklarımızın Atatürk Türkiye’sine layık bir ortamda, özgürlüklerin kısıtlanmadığı bir düzende yetişmelerine olanak sağlayacak bir ülke olmamızı diliyorum. Herkesin hayallerine kavuşmasını ve sevdikleriyle çok mutlu olmasını temenni ediyorum.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.