Keyifli Hayatın Dergisi

Dilek Tozlu İle Stil Analizi

690 0
Dilek Tozlu İle Stil Analizi
   

Merhabalar..
Her ay olduğu gibi bu ay da Ankara ve İstanbul cemiyetinin değerli isimleri ile birlikteyiz. Kış aylarının ve soğuk havaların da artık yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde bakalım stil ve kıyafetlerde nasıl bir hareketlenme var?.. Kimler hangi yönleriyle ön plana çıkmış, kimler geride kalmış, hep birlikte inceleyip göreceğiz.

 

DİLEK TOZLU

DİLEK TOZLU

Bu dönem çok renkli, çok desenli, her açıdan zengin bir sezonun keyfini sürüyor olsak da bu kadar çok çeşit aklımızı karıştırabilir. Bu sebeple kendimize yakışanı bilmeli ve hem kıyafet hem de aksesuarlarımızı ona göre kombinlemeliyiz. Bu da kendimizi ve stilimizi iyi tanımaktan geçiyor.
Yine de siz siz olun, hayatın her anında gülümsemeyi unutmayın.
Sevgiyle, ama en çok Moda’yla kalın…

AYNAZ ÖZKAŞIKÇI

AYNAZ ÖZKAŞIKÇI

Aynaz Hanım midi boy eteği, beyaz gömleği ve düz siyah stilettolarıyla sade bir şıklık yakalamış bu sefer. Deri ceketi ve eline aldığı düz siyah clutch ile de biraz salaş bir hava vermek istese de, bu iki parça kıyafeti ile çok uyum sağlamamış. Daha kısa ve modern bir ceket, düz yerine hareketli bir çanta ile çok daha dikkat çekici ve havalı bir görünüm yakalayabilirdi diyor ve kendisine 10 üzerinden 5 veriyoruz.

AYLİN TAHİNCİOĞLU

AYLİN TAHİNCİOĞLU

Aylin Hanım’ın mavi bordo detaylı midi boy elbisesi aynı zamanda uzun boylu olması nedeniyle kendisine çok yakışmış. Mavi taşlı kolyesi ile de harika bir uyum yakalamış, Fakat bordo taşlı kolye bence bu elbise için biraz fazla kaçmış. Bunun yanı sıra siyah renk stiletto yerine bu desenli elbiseyi açık renk mavi bir stiletto ile tamamlamış olsaydı tüm gözleri üzerine çevirmeyi başarabilirdi. Saçı ve makyajına ise diyecek yok. Kendisi bu sefer 10 üzerinden ancak 4 alabiliyor bizden.

BURCU ESMERSOY

BURCU ESMERSOY

Burcu Esmersoy beyaz gömleği, desenli spor pantolonu ve beyaz spor ayakkabıları ile yine çok hoş bir hava yakalamış. Mavi gözleriyle de uyum sağlayan pantolonun renklerine tek kelime ile bayıldım!.. Fakat boynundaki kolye ve iplere çok da anlam veremedim. Siyah yerine daha farklı, göze çarpıcı bir renkte mi kullanmış olsaydı acaba demeden geçemiyorum. Saçlar ise dağınık ama kıyafet ile uyum içinde. Kendisi 10 üzerinden 7 alıyor bizden.

CAROLİNA TANKAL

CAROLİNA TANKAL

Carolina Hanım yine her zamanki şıklığını konuşturmuş. Ceketi, ayakkabıları, bluz ve eteği tam bir uyum içinde. Bu senenin modası leoparı kullanmayı da ihmal etmemiş. Saç ve makyajı da hem doğal hem de kendisine çok yakışmış. Bu kombini siyah büyük takılarla tamamlamış olsaydı harika bir bütünlük yaratabilirdi. Kendisine 10 üzerinden 7 veriyoruz.

CEREN SÜR

CEREN SÜR

Ceren Hanım’ın elbisesi bence bu sonbahar-kış modasının favorilerinden olmaya aday. Hem renkleri hem de kesim detayları çok hoş. Böyle bir elbiseyi stilettolarla tamamlamış olsaydı hem elbisenin güzelliğini ortaya çıkarır hem de bütünsel bir şıklık yakalamış olurdu. Ceket, çanta ve takı uyumu da yerinde. Saç ve makyajını da kombinine uygun tamamlamış. Ceket omuzda, çanta elde bir poz elbisenin detaylarını ön plana çıkarmak açısından daha uygun olurdu. Kendisine 10 üzerinden 6 veriyoruz.

GAMZE GÜNGÖR

GAMZE GÜNGÖR

Gamze Hanım bu sektörün içinde olduğundan bu işi de bilenlerden aynı zamanda. Gömlek ve şortunun rengi çok hoş, ayakkabıları ise harika. Fakat bu şort kendisini biraz kilolu göstermiş bence, onun yerine bu senenin modası bir kalem etek ve daha kısa bir gömlek çok daha zarif durabilirdi kendisinde. İçine giydiği siyah bluz ile de güzel bir uyum yakalamış. Saçlar ise benim favorilerimden. Bu kombin ile kendisi ancak 4 alıyor bizden.

NAZLI DENİZ GÜL

NAZLI DENİZ GÜL

Deniz Hanım’ın saçları, şalı ve ayakkabılarına bayıldım, benim de ilgi alanım olan sokak stilini tam anlamıyla yakalamış. Bu şalları bu sene mini elbiseler ile kombinliyoruz, fakat kendisi blue jean ve beyaz gömlek ile kombinleyerek spor bir şıklık yaratmış. Çanta detayları da ayrıca çok hoş. Takı ve ayakkabı uyumunu da göz ardı etmemek lazım. Gözlüksüz bir poz mekan içerisinde çok daha fresh olurdu diyor ve kendisine 10 üzerinden 8 veriyoruz.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.