Keyifli Hayatın Dergisi

Dilek Tozlu ile Stil Analizi

1.09K 0
   
Dilek Tozlu/Stil Danışmanı

Dilek Tozlu/Stil Danışmanı

Merhabalar…
Bu aydan itibaren her ay İstanbul ve Ankara cemiyetinin sevilen isimlerinin stillerini sizler için yorumlayacağım. Moda dünyasını yakından takip edenler, kendi tarzını moda ile birleştirerek stilini ortaya koyanlar, moda kurbanı olanlar… Hepsi bizimle olacak. Bir
yandan cemiyetin stillerini yorumlarken bir yandan da stil konusunun püf noktalarına değineceğim. Bizi yakından takip etmeyi unutmayın.
Sevgiyle, ama en çok modayla kalın…

Aslı Şen

Aslı Şen

Aslı Şen, stilini beğeni ile takip ettiğim isimlerden biri. Kurduğu Ashley Joy markasının Bodrum’daki davetinde de şıklığını yine konuşturmuş. Giydiği uzun, beyaz, omuzları açıkta bırakan tiril tiril elbisesi ile modayı yakından takip ettiği ortada. Elbisesinin altına giydiği beyaz sandaletleri ve dikkat çeken oranj kolyesi ile de tam bir uyum içinde. Kullandığı hasır çantası da bu yazın trendlerinden. Rengi biraz daha canlı ve oranj tonlarında olsaydı tam bir bütünlük yakalanabilirdi. Bu kombin için kendisine 10 üzerinden 9 veriyoruz.

Beril Akçay

Beril Akçay

Geçtiğimiz yıllarda kurduğu “Sugar Babe Los Angeles” markası ile dikkatleri bir kez daha üzerine toplayan Beril Akçay Bodrum’da katıldığı davette “ben buradayım” diyen isimlerden biri. Giydiği dantel detaylı beyaz elbisesi, takıları, platformlu stilettoları ve kırmızı çantası ile yine çok şık ve kendinden söz ettirecek bir kombin ile karşımıza çıkıyor. Uzun boylu olduğu için kıyafetini platform yerine daha sade bir stiletto ile tamamlamış olsaydı zarifliğine çok daha zariflik katabilirdi bence. Kendisi bizden 10 üzerinden 9 alıyor böylece.

Burcu Şendir Karabacak

Burcu Şendir Karabacak

Burcu Şendir Karabacak da hepimizin ilgiyle ve merakla takip ettiği isimlerden biri. Soyoo Beachwear markası ve plaj tasarımları ile özellikle gençlerin beğenisini toplayan Burcu Hanım tasarımcılığındaki başarısını stiline de yansıtmış. Elbisesinin rengi, bant detayları, doğal makyajı ve sade aksesuarları ile yine çok şık ve zarif görünüyor. Bu yazın favori desenleri ve modelini tek bir elbisede birleştirmeyi başarmış Burcu Hanım bizden 10 üzerinden 9 alıyor.

Emine Ersan

Emine Ersan

Emine Ersan da kurduğu HAKER Group markası ve başarıları ile her daim takdir ettiğim iş kadınlarından biri. Bodrum’da bir davette rastladığımız Emine Hanım uzun mavi yazlık elbisesi ve doğal bırakılmış saçları ile çıkıyor karşımıza. Elbisesindeki beyaz detay dikkat çekici unsurlardan biri. Kombinini aynı tonlardaki gözlük ve ışıltılı sandaletler ile tamamlamış. Doğal makyajı ise harika görünüyor. Elbisesini sandaletlerine uyum sağlayacak şekilde ışıltılı aksesuarlarla birleştirmiş olsaydı çok daha dikkat çekici görünebilirdi. Kendisi 10 üzerinden 7 alıyor bizden.

Feryal Gülman

Feryal Gülman

Yine çok şık, yine çok zarif, yine bir Feryal Gülman. Tül detaylı ince askılı elbisesini son dönemin öne çıkan trendy ayakkabıları ile tamamlamış olan Feryal Hanım, siyah ve gümüş takıları ile birlikte harika bir kombin yaratmış. Sade ve doğal makyajı da güzelliğine güzellik katmış. Bu stil için siyah clutch da olmazsa olmazlardan. Kendisi 10 üzerinden 10 almayı başardı bana göre, ne dersiniz?

Pervin Ersoy

Pervin Ersoy

Pervin Ersoy Bodrum’da verilen bir davette spor-şık bir kombin ile çıkıyor karşımıza. Elbisenin detaylarına baktığınızda aslında çok sıradan, fakat renkleri ve deseni ile karşıdan göz alıcı bir görüntü yaratıyor. Gözümüzü rahatsız eden birkaç detay olsa da benzer tonlardaki sandaletleri ile de güzel bir uyum yakalamış Pervin Hanım. Takıları biraz fazla geldi bana. Saçları ve makyajı ise kıyafeti ile tam bir uyum içinde. Bu kombin ile kendisi 10 üzerinden 8 alıyor bizden.

Şirin Yalçın

Şirin Yalçın

Şirin Yalçın da stilini beğenerek takip ettiğim isimlerden. Bodrum’da Aslı Şen’in verdiği davette beyazlar içerisinde karşımıza çıkan Şirin Hanım, modayı yakından takip ettiğini bir kez daha göstermiş oldu. Uzun beyaz salaş gömleği, kısa şortu ve beyaz taşlı kolyesi ile harika bir uyum yakaladığı ortada. Botlarının rengine de bayıldım, yalnız bu kadar kapalı değil de biraz daha ön tarafı açık bir bootie kullanmış olsaydı çok daha şık bir görüntü yakalayabilirdi. Kendisine 10 üzerinden 8 veriyoruz.

Aysel Akçay

Aysel Akçay

Aysel Akçay da cemiyetin şık isimlerinden biri. Akçay’ı Bodrum’da katıldığı bir davette beyazlar içerisinde görüyoruz. Midi boy beyaz tül detaylı elbisesi ve kırmızı detaylı beyaz ayakkabıları ile yine çok zarif ve şık. Beyaz küpeleri ve eline aldığı beyaz clutch’ı ile de tam bir bütünlük sağlamış. Çantasını ayakkabılarındaki gibi kırmızı tonunda kullanmış olsaydı çok daha dikkat çekici görünebilirdi. Makyajına da değinmeden geçmek istemiyorum. Bu renkler bronz tenine çok yakışmış. Kendisine 10 üzerinden 8 veriyoruz.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.