Keyifli Hayatın Dergisi

DOĞAYLA DOST TASARIMLAR

409 0
   

‘Doğaya ne kadar az zarar verirsek o kadar iyi’ mantığıyla üretilen ‘eco-friendly’ materyaller, kıyafet ve aksesuar tasarımlarında da karşımıza çıkıyor. Yeni moda, doğanın bir paçası olmak ve geri dönüşebilir tercihler yapmak.

Farklı tasarımcıların ve markaların sunduğu organik, el yapımı ve naturel koleksiyonlar artık her yerde olduğuna göre, gardıroplarımızı doğa dostu olmayan parçalardan arındırma zamanı geldi. Peki nasıl yapacağız? Geri dönüştürülmüş pamuktan bir çanta, bambu ayakkabı ya da ahşap güneş gözlüğü edinerek…

FREEDOM OF ANIMALS FİL KOLYE İLE

Yüzeyi oksitlendirilerek geri dönüştürülmüş bu pirinç kolyeden satın aldığınızda, Afrika’daki fillerin korunması için de küçük bir destek sağlamış oluyorsunuz.

FREEDOM OF ANIMALS ÇANTA İLE

YAPAY DERİ+BİTKİSEL BOYA+ORGANİK PAMUK ASTAR

H&M TUNİK VE KOT İLE

H&M’in Conscious koleksiyonu doğaya saygılı, cilde nefes aldıran tasarımlardan oluşuyor. 100% koton tunik ve geri dönüştürülmüş pamuk ile üretilen denim ile önümüzdeki sezona hazırlanabiliriz.

WE WOOD LARDAN BİRİ İLE

WEWOOD alınan her ürün için bir ağaç dikiyor!

NTW İLE

Avustralya markası olan None The Wiser’ın gözlük tasarımları bu yaz oldukça dikkat çekti. El işçiliğini ön plana çıkaran marka, gözlük çerçevelerinde ağaç yerine sürdürülebilir bir bitki olan bambuyu kullanıyor.

BNG İLE

Doğal taş, pamuklu kumaş ve deri detaylarıyla tasarlanan BNG Design aksesuarları, doğayı stilinizin bir parçası yapıyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.