Keyifli Hayatın Dergisi

DÜNYA STARLARININ KISMETİ, “KISMET BY MİLKA”

391 0
   

Mücevher sektöründeki ilkleri, yenilikçi bir bakış açısıyla hazırlayan dünyaca ünlü marka “Kısmet by Milka”, dünya starlarının en vazgeçilmez tercihi olmaya devam ediyor.

Tasarladığı eşsiz mücevher ve tasarımlar ile dikkatleri çeken “Kısmet by Milka”, New York’un en iyi mücevher mağazası Fragments’ tan, Londra’ daki Liberty’e, Suudi Arabistan’ daki Harvey Nichols’tan, Tokyo’daki butiklere kadar toplam 11 ülkeye yaptığı ihracatla uluslararası marka kimliğini sağlamlaştırıyor.
Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Kısmet by Milka aynı zamanda birçok dünya starı tarafından da tercih ediliyor. Madonna’ya yapılan özel tasarım madalyon kolye, Paris Hilton’un cevşen kolyesi, Britney Spears, Anne Hateway ve Rachel Bilson’ın Kısmet by Milka’nın çok konuşulan dudak serisinden tercih ettiği küpe, kolye ve yüzükler dünya çapında büyük bir ilgi görüyor.
Düzenli müşterileri arasında bulunan, Victoria Secret’ın en ünlü süper modellerinden Rosie Huntington-Whiteley, Erin Heatherton ve Karolina Kurkova “Kısmet by Milka” nın “Kanat & Melek” serisini tercih ederken; dünyaca ünlü modeller Anne V ve Behati Prinsloo geometrik formdaki Kısmet by Milka yüzükleri ile parıldıyor.
Kısmet by Milka tasarladığı zamansız takılarla; Allison Williams, Emiliy Mortimer, Naomi Watts ve Kimberly Perry gibi dünya starlarının kombinlerini tamamlayarak, imajlarını ölümsüzleştiriyor.
Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla beğeni toplayan ve dünyaca tanınan bir marka olan Kısmet by Milka, uluslararası alanda markalaşmaya ve en ünlü starların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.