Keyifli Hayatın Dergisi

EMAAR YENİ PROJESİNİ TANITTI

502 0
   

DÜNYA ÇAPINDAKİ GAYRİMENKUL GELİŞTİRME ŞİRKETLERİ ARASINDA ADINI DUYURMAYI BAŞARAN EMAAR, FOUR SEASONS HOTEL’DE THE ADDRESS RESIDENCE İSTANBUL’UN TANITIMINI DÜZENLEDİĞİ DAVETLE GERÇEKLEŞTİRDİ.

GECEDE SAHNE ALAN MEGASTAR TARKAN, DAVETLİLERE UNUTAMAYACAKLARI BİR MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU.

Emaar Bölge CEO’su Ozan Balaban’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede sosyal yaşam dünyasının bir çok ünlü ismi ve Emaar Türkiye yöneticileri hazır bulundu. Şuana kadar çok sayıda Guiness rekorunun sahibi olan ve dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’yı yapan Dubai merkezli gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar’ın Türkiye iştiraki Emaar Türkiye’nin Çamlıca’da geliştirdiği Emaar Square projesinde yer alan The Address Residence konukların beğenisini kazandı.

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yaptığı gecede “Megastar” Tarkan sahne aldı. Ünlü sanatçı Tarkan, konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunarken Hepsi Senin Mi, Adımı Kalbine Yaz, Şımarık, Dudu gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Sözleri Aysel Gürel’e bestesi Atilla Özdemiroğlu’na ait olan Firuze ve Orhan Gencebay’a ait Hatasız Kul Olmaz şarkılarını da seslendiren Tarkan dans şovuyla da konukları mest etti. Ayrıca gecede projenin tüm detayları watchout sistemiyle dev ekranlara yansıtılarak konuklara tanıtıldı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.