Keyifli Hayatın Dergisi

Emre Ertürk No4 Style’ın konuğu oldu

537 0
   

Dünyaca ünlü tasarımcı ve ressam Emre Ertürk Ramada Plaza’da No4 Style’ın konuğu oldu. Emre Ny markasıyla birçok Hollywood yıldızının tasarımlarını giydiği Ertürk konuşmasına, No4 restoran için tasarladığı yastıkların renk ve enerjisini kullanarak başladı.

Ünlü isimlerin konuşmacı olarak katıldığı No4 Style’a konuk olan Emre Ertürk’ün söyleşisine çok sayıda isim katıldı. Emre Ny markasıyla birçok Hollywood yıldızının tasarımlarını giydiği Emre Ertürk konuşmasına, No4 restoran için tasarladığı yastıkların renk ve enerjisini kullanarak başladı. Ertürk, konuklardan yastıklara yaslanmalarını değil kucağında tutmalarını istedi. Konuşması boyunca renklerin hayatımızdaki önemine değinen Ertürk, Türkiye’de sanata en çok önem veren şehrin Ankara olduğunu da belirtti. İstanbullunun son yıllarda daha renkli giyinmeye başladığını söyleyen Emre Ertürk, sanata değer veren Ankaralının da giyimini renklendirmesi gerektiğini vurguladı. Konuşmasını bitiren ünlü modacı konuklara, otelin kral dairesinde sergilediği tasarımlarını gösterdi. No4 restorandan gruplar halinde kral dairesine geçen davetliler Emre Ny imzalı tasarımları inceleme fırsatı buldu.

Ertürk konuşmasında, sanat şehri olan Ankara’nın neden bu kadar koyu renkleri tercih ettiğinden yakınarak İstanbul’un renk konusunda daha ileri olduğunu söyledi. Emre Bey herkesin sevdiği rengi ve özgür giyinmesi gerektiğini söyleyerek konuşmasını sonlandırdı. Konuklar daha sonra gruplar halinde otelin kral dairesinde Emre Ny imzalı tasarımları yakından inceledi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.