Keyifli Hayatın Dergisi

Ergül Keskin Conture Make-Up Açıldı

855 0
Ergül Keskin Conture Make-Up Açıldı
   

Ergül Keskin Conture Make-Up & Academy, Park Oran’daki Yeni Adresinde Düzenlen Açılış Daveti İle Kapılarını Ankaralılara Açtı.

Ergül Keskin Conture Make-Up & Academy, Park Oran Konutları E Blok’taki yeni adresinde renkli bir açılış daveti verdi. Merkezin sahibi Ergül Keskin’in ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamaya, aralarında cemiyet hayatından çok sayıda ismin yer aldığı seçkin konuklar katıldı. Mia Event’in organize ettiği açılış davetine MODA Dergi basın sponsoru olarak destek verdi.

Long Time Liner markasının Türkiye distribütörü olan Ergül Keskin Conture Make-Up & Academy, ayrıca bu yöntemin eğitimini veren Türkiye’deki tek kurum olma özelliğine sahip.

Modern ve şık mimarisi ile dikkat çeken merkezin çiçek süslemeleri Lavoj Group tarafında yapıldı.

CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün’ün eşi Mine Aygün, eski Orman Bakanı Halit Dağlı’nın eşi Şenay Dağlı ve ünlü stil danışmanı ve Akşam Gazetesi yazarı Aysun Kaba, davetin dikkat çeken isimleri arasındaydı.

Kalıcı makyaj uygulamasında Ankara’nın en çok tercih edilen merkezi olma özelliğini taşıyan Ergül Keskin Conture Make-Up & Academy, aynı zamanda güzelliğin kalıcı ve doğal duruşunu sağlayan Long Time Liner uygulamasının yer aldığı ve bu uygulamanın kursunun verildiği nadide merkezlerden biri.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.