Keyifli Hayatın Dergisi

Galatasaray Başkanı Aysal kızını evlendirdi

446 0
   

GALATASARAY BAŞKANI ÜNAL AYSAL VE AHU AYSAL’IN KIZI CEYLA AYSAL İLE SAFFET-MELİKE KIRKLAR ÇİFTİNİN OĞLU MEHMET KIRKLAR, LES OTTOMANS OTEL’DE DÜZENLENEN GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜN TÖRENİYLE DÜNYA EVİNE GIRDİ.

Ceyla Aysal ile Mehmet Kırklar, İstanbul Les Ottomans Otel’de gerçekleşen görkemli bir törenle hayatlarını birleştirdi. Cemiyet, sanat ve iş hayatının seçkin isimlerinin katıldığı gecede, davetliler kırmızı halıdan yürüyerek düğünün gerçekleştiği otelin bahçesine geçtiler. Bu özel gecede Ceyla Aysal gelinlik tercihini Vakko’dan yana kullanırken Mehmet Kırklar da Beymen damatlığıyla göz kamaştırıyordu. Dört yıl önce tanışan çiftin şahitliğini Faruk Nafiz Özak, Şenkal Atasagun ve Mustafa Sarıgül üstlendi. Hayatlarını birleştiren imzaları atan genç çift, alkışlar eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdi. Bu esnada gelin Ceyla Hanım’ın annesi Ahu Aysal’ın mutluluk gözyaşları döktüğü görüldü. Nikah törenin ardından gerçekleştirilen havai fişek gösterisi konukları büyüledi. Çiçeği burnunda çift düğünün ardından balayı adresi olarak Avusturalya’yı tercih ettiler.

Genç çiftin İstanbul Les Ottomans Otel’da gerçekleşen düğününe Ankara cemiyet hayatında da isimler katıldı. Ünlü iş kadını Nadire İçkale ile Gözde Çarmıklı Şavkan da bu isimler arasındaydı. Nadire Hanım kendine has giyim tarzıyla yine dikkatleri üzerine çekerken, Gözde Hanım’ın büyüyen karnı da doğumun yakın olduğunun sinyallerini veriyordu.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.