Keyifli Hayatın Dergisi

Gizli miras sanatseverlerin beğenisine sunuldu

529 0
   

Gülin-Emre Dökmeci çifti, ‘Aklımda Bir Delilik Var’ isimli sanat koleksiyonunu ilk kez Başkentli sanatseverle buluşturdu.

Gülin-Emre Dökmeci çifti, ‘Aklımda Bir Delilik Var’ isimli sanat koleksiyonunu ilk kez Başkentli sanatseverle buluşturdu. 100’den fazla sanat eserinin yer aldığı sergiyi siyasilerden, cemiyet hayatından, iş dünyasından ve yabancı elçilik mensuplarından bir çok kişi takip etti.

Türkiye’nin en tanınan koleksiyonerlerinden Gülin ve Emre Dökmeci çiftinin yaklaşık 20 yıllık süreçte oluşturdukları çağdaş sanat koleksiyonları CerModern sergi salonunda sanatseverlerle buluştu. Ali Akay’ın küratörlüğünde özel bir seçkiyle gün yüzüne çıkan, “Aklımda bir delilik var” adıyla hazırlanan seçki, Dökmeci çiftinin çağdaş sanat koleksiyonun yanı sıra modern sanat eserlerini de barındırıyor.

Gülin Dökmeci geceye Haluk Akakçe’nin kendisi için özel olarak hazırladığı ceket ile katıldı. Dökmeci, Akakçe imzalı ceket ile oldukça dikkat çekiciydi.

Gecede kusursuz bir organizasyon vardı. Garsonların geceye uygun makyajları ve tşörtlerinin arkasında yazılı olan ”Aklımda Bir Delilik Var” yazısı dikkat çekiciydi. Büyük ilgi gören”Aklımda Bir Delilik Var” adlı sergiye Ankara cemiyet hayatının yanı sıra İstanbul cemiyet hayatından da katılım vardı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.