Keyifli Hayatın Dergisi

HAKANAKKAYA Fashion Week defilesi sonrası moda ve sohbeti Interview Odası’na taşıdı!

280 0
   

HAKANAKKAYA, Fashion Week Defilesi sonrasında Interview Odası’nda Çağla Şıkel ile basın mensuplarının sorularını yanıtladı, La Boom’da gerçekleşen “After Party” ile geceyi eğlenceli anlarla noktaladı.

15 Mart 2014, Cumartesi günü, HAKANAKKAYA Fashion Week Defilesi sonrası “Interview Odası’nda” gerçekleşen basın sohbetinde defilenin baş mankeni Çağla Şikel ile merak edilen soruları yanıtlayan HAKANAKKAYA, 2014-2015 Sonbahar/Kış modasına dair tüyolar verirken, farklı koleksiyonunun nasıl ortaya çıktığını paylaştı.

Fatih Ürek, Gül Gölge Saygı, Gonca Vuslateri, Işıl Rençber, Ayşe Hatun Önal, Güzide Duran, Emre Altuğ, Berfin Balçı ve Nihat Odabaşı gibi ünlü simaların katıldığı defilede yürüyen Amerikan NCAA Ligi-Ausburg College oyuncusu Doğukan Kuzucan dikkat çekti.

Sıcak sohbetin ardından La Boom After Party’de renkli dakikalar yaşatan HAKANAKKAYA, baştan sona siyah çizgisiyle önümüzdeki kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Hakan Akkaya Hakkında

Başarılı moda tasarım kariyeri boyunca Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün öncü markalarının Tasarım Departman Yöneticiliğini üstlenen Hakan Akkaya, Nişantaşı’nda bulunan ofisinde kendi markasıyla “pret a porter ve haute couture”olarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları hazırlıyor.

HAKAN AKKAYA markasıyla kadın ve erkek kategorisinde kişiye özel koleksiyonlar tasarlayan Akkaya, aynı zamanda hazır giyim dünyasına sunduğu farklı dokunuşlarla sizi baştan yaratıyor.

Akkaya sihirli dokunuşlarıyla hafta sonu giyeceğiniz spor ceketten smokine, iş kıyafetlerinden gece elbisesine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle büyülüyor.

Pek çok ünlüyü giydiren Hakan Akkaya, 2012 yılında Who’s Next Paris ve Bread&Butter Berlin Fuarı’na erkek koleksiyonuyla katılan ilk Türk tasarımcı oldu. Aynı zamanda 2012 yılında ve 13 Ekim ve 15 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week’te Men in Black koleksiyonunda büyük ilgi gördü. Akkaya, 15 Mart 2014’te düzenlenen defile ile dördüncü kez Mercedes Benz Fashion Week’e katılmış oldu.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.