Keyifli Hayatın Dergisi

Harvey Nichols’tan cemiyet hayatını buluşturan görkemli açılış

622 0
   

MODA SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN MARKALARINDAN HARVEY NICHOLS, NEXT LEVEL AVM’DE AÇTIĞI YENİ MAĞAZASI İÇİN ÖZEL BİR DAVET VERDİ. MARKANIN TÜRKİYE’DEKİ TEMSİL HAKKINI ELİNDE BULUNDURAN DEMET SABANCI ÇETİNDOĞAN BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLERİN KATILDIĞI DAVETTE, 2014/2015 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONLARI TANITILDI.

Harvey Nichols’ın Next Level AVM’de açılan yeni mağazası için şık bir davet verildi. Markanın Türkiye’deki temsil hakkına sahip olan Demet Sabancı Çetindoğan’nın ev sahipliğindeki davete Ankara’nın tanınmış isimleri de büyük ilgi gösterdi. Gerçekleşen davette Öner Övez’in kareografisi ile aralarında Tülin Şahin ve Merve Büyüksaraç gibi mankenlerinde bulunduğu bir defile düzenlendi. Defilede dünyaca ünlü markaların 2014/2015 Sonbahar/Kış koleksiyonları tanıtıldı. Sunumu ilgiyle takip eden konuklar, aynı zamanda yeni mağazayı gezmeyi ve alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Davete katılanlar arasında Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut ve kızları Dila-Nida Bulut da vardı. Takı ve aksesuar tasarımcısı Nida Bulut’un “Bu By Nida Bulut” markası ile bu sezon Harvey Nichols Ankara’da satışa sunulucak ürünleri de büyük ilgi gördü.

Görkemli davette Demet Sabancı Çetindoğan, Yürütme Kurulu Başkanı olduğu Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin yetenekli öğrencileri adına Tasarımcı İrem Yıldırım ile bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Harvey Nichols Ankara’daki İrem Yıldırım markalı tşörtlerden alan herkes, ülkedeki yetenekli çocuklara katkı sağlayabilir ya da müşteriler sevdikleri kişiler adına bir “Anı Bursu” başlatabilir. Açılış daveti kapsamında çocukları unutmadıklarını gösteren İrem Yıldırım ve Demet Sabancı Çetindoğan, davetlilerden bol bol tebrik aldı.

Geceye CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, eşi Mine Aygün ile birlikte katıldı. Davetin olduğu gün tüm gazeteler Aygün çiftinin boşanacaklarını iddia etmişti. Tüm bu dedikoduları yalanlar nitelikte davete birlikte katılan Sinan-Mine Aygün çifti oldukça mutlu görünüyordu.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.