Keyifli Hayatın Dergisi

HİZMET KALİTESİ VE MUHTEŞEM LEZZETLERİ İLE EŞSİZ BİR MEKAN

412 0
   

“BEHZAT RESTAURANT”
Sektörde 20 yıllık tecrübesi olan Gürbüz Bekiş tarafından kurulan bu mekan gerçekten Ankara’nın yemek kültürüne yeni bir vizyon katmıştır. Behzat Restoran 2010 yılında kurulduğu ilk şubede yakaladığı başarıyı şimdi diğer şubelerinde de aynen sürdürmekte, hiçbir şubede kalite ve hizmetten en ufak ödün vermeyerek, çıkmış olduğu bu yolda başarılarına devam etmektedir.

 

Kutlu Tamay kutlu.tamay@gmail.com

Kutlu Tamay
[email protected]

Özel günlerinizde, iş toplantılarınızda ve aile yemeklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz konforlu, kaliteli ve çok leziz tatlar sunan bir mekan. Ayrıca çok az restoranın başarabileceği hem et hem de balık yemeklerinin tüm çeşitlerini güvenerek ve beğenerek canlı müzik eşliğinde yiyebileceğiniz, arzu ederseniz etleri size özel mangallarda pişirebileceğiniz bu özel mekanda, kahvaltı da ayrı bir keyif olarak karşımıza çıkıyor. Ana yemeklerden dana külbastı, çöp şiş, adana kebap, salata olarak Gavurdağ salata, mezelerden Behzat ve kuru buzlu tabakta dumanlı bir şekilde servis edilen meyve tabağı ilk akla gelen lezzetler. Tüm şubelerinde yemeklerinin yanında çayınızı eksik etmiyor, çalışanlar özellikle de işletme müdürleri tüm müşterilere kendilerini özel hissetmeleri için ellerinden gelen tüm özeni gösteriyorlar. Güler yüzlü hizmeti, kalite, hijyen, damak tadı ve rahatsız etmeyecek düzeyde canlı müzik keyfi ile birleştiren bu mekan daha uzun yıllar Ankara’ya ve Ankaralıya hizmet edecektir diye düşünüyorum.
Bu tarzda özgün ve kaliteli bir mekanı Ankara’mıza kazandırdıkları için öncelikle Gürbüz Bekiş’e ve tüm Bekiş Grup ailesine teşekkür ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

Kutlu Tamay
[email protected]

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.