Keyifli Hayatın Dergisi

İÇ DEKORASYONDA 34 YILLIK TECRÜBE

378 0
   

Osman Kosif, butik mobilyacılık anlayışıyla farklı tasarımlardan koleksiyonları, Ankaralı müşterilerine sunan Koskar Mobilya’yı anlatırken, dekorasyonla ilgili ip uçlarına da değindi.

Koskar Mobilya kuruluşundan, günümüze kadar gelen süreçte butik mobilyacılık anlayışıyla, mobilya aksesuarları üzerine hizmet veriyor. Her tarza uygun koleksiyonları sunmak için dinamik ekibiyle; yurtiçinde ve yurt dışında birçok fuara katılarak, dünya modasını yakından takip ediyorlar. Yenilikçiliği ilke edinen Koskar Mobilya; Kosif ailesinin iki neslini birleştirerek geleneksel ve modern bakış açısını bir araya getirmiş. Bu sebeple modern, country ve klasik koleksiyonları ile her yaştan ve her zevkten müşterinin isteklerini karşılayabiliyor.

Koskar Mobilya ne zamandan beri hizmet veriyor?
34 yıldır kalitemizden hiç ödün vermeden, Siteler’deki 2500 m2’lik 5 katlı mağazamızda hizmet veriyoruz.

Ürün gamınızda neler bulunuyor? Özel tasarım siparişler hazırlıyor musunuz?
Biz mağazamızda iki nesil beraber çalışmaktayız. Bu yüzden her yaşa hitap edebiliyoruz. Modern, country ve klasik koleksiyonlarımız mevcut. Bunun dışında genç ve dinamik bir ekipten oluşan “Tasarım Atölyesi” ile mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar üzerinde çalışarak, evinize ve bütçenize uygun çözümleri birlikte üretiyoruz. Bunlara ek olarak ofis ve otel dekorasyonlarımız da bulunuyor. Estetik ve fonksiyonel unsurların temelinde tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Bu sebeple Koskar Mobilya’da herkese uygun seçenekler var.

Diğer mobilya firmalarından sizi ayıran nedir?
Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimiz bizi diğer firmalardan ayırır. Bizim için müşterilerimiz mağazamıza gelen misafirlerimizdir. Misafirlerimizin mağazamızdan mutlu ayrılmaları ise önceliğimizdir. Birçok müşterimizle satış sonrasında da dostluğumuz devam ediyor.

Dekorasyonla ilgili önerileriniz var mı?
Modayı takip etmek, güncel olanı bilmek her zaman iyidir. Ancak söz konusu dekorasyon olunca herkesin bir tarzı olması gerek. Yaşam alanınız sizi yansıtır. Bu nedenle öncelikli olarak sizin ne istediğiniz her şeyden önemli. Koskar Mobilya olarak, tavsiye edebileceğimiz en önemli şey; ev dekorasyonunda ilk olarak ‘stilin’ ve ‘rengin’ belirlenmesidir. İhtiyaç ve beklentilere göre bu iki unsur üzerinden konsept oturtulduktan sonra, tasarımın detaylarla tamamlanma süreci başlar. Örnek vermek gerekirse; açık renkli mobilyalar, geniş bir hacim yaratması sebebiyle daha çok tercih edilir. Mekânın küçük olması ile ilgili sıkıntı yaşayan müşterilerimizi, bu doğrultuda yönlendiriyoruz. 2013 senesinin modası olan ve 2014’de de devam eden, etnik ve çiçek desenler perde, halı ve döşemelerde kullanılarak, mekânı daha enerjik hale getiriyor. Aynı zamanda bu sene yastık ve halıda tercih edilen ‘püskül’ detayı da tasarımın son dokunuşları olarak sık sık karşımıza çıkıyor.

   

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.