Keyifli Hayatın Dergisi

Instagram’da babalar günü

706 0
   

ÖMER-HAKAN-KERİM SABANCI

Sabancı Holding Yönetim Kurulu üyesi, iş adamı Ömer Sabancı da bu mutlu aile tablosuyla sayfamıza renk katan isimler arasında yer buldu. Ömer Bey, zarif eşi Arzu Sabancı ve çocukları Hakan, Kerim Sabacı ile tekne üzerinde çektirdiği bu fotoğrafla mutlu anlarını ölümsüzleştirmiş.

FATİH-BUSE TERİM
Türkiye Milli Futbol Takımı’nın teknik direktörlüğünü yapan Fatih Terim ve kızı Buse Terim, birlikte yer aldıkları bu eğlenceli kare ile sayfamıza renk kattı. Kızına olan ilgisiyle sık sık gündeme gelen Fatih Terim, Buse Hanım tarafından yapılan bu renkli kolajlamayı beğendiğini belirtti. Fotoğraf Terim ailesinden de esprili yorumlar aldı.


ENİS-ALARA ULUSOY
Enis Ulusoy’un, eşi Ceren Ulusoy ve kızları Alara ile çektiği selfie, Ulusoy ailesinin mutluluk tablosu niteliğinde. Enis Bey’in kucağında biberonu ile poz veren kızı Alara, sevimliliğiyle fotoğrafa renk katıyor.


HAKAN-ÖMER-DERİN ALP
Bu renkli fotoğraf da Alp ailesinden sayfamıza yansıdı. İş adamı Hakan Alp’in çocukları Ömer ve Derin’i adeta kanatları altına alarak verdiği pozda, hissettiği mutluluk gözlerine yansımış. Hakan Bey’in çocuklarının kıyafetleriyle uyumu da dikkat çekici.


LEVENT-EFE-SUDE ALTUN
İş adamı Levent Altun’un ailesiyle birlikte güneşli bir günde, bahçede verdiği bu poz huzurlu ortamlarını yansıtıyor. Levent Bey, eşi Çınar Hanım, çocukları Efe ve Sude’nin bir arada olduğu bu karede Altun ailesinin mutluluğu görülmeye değer.

SARPER-DUYGU-DURU AK
İş adamı Sarper Ak, kızları Duygu ve Duru ile birlikte sayfamıza renk katan isimler arasında. Kolajlama tekniği ile iki farklı fotoğrafı birleştirip, kızlarıyla verdiği pozu ölümsüzleştiren Sarper Bey’in Duygu ve Duru’ya olan sevgisi de bir o kadar ölümsüz.


GÜLENNUR-NAZ-GÜLCE-CEMAL AYDIN
Eski Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın da kızları Gülce ve Naz Aydınla sayfamıza yansıyan isimlerden. Cemal Bey, kızlarının isteği üzerine, son zamanların fenomen çekimi selfie ile bu renkli kareye imza atmış gibi görünüyor.


RENAN-HAZİRAN GÖKYAY
İş adamı Renan Gökyay, zarif eşi Zeynep Hanım ve kızları Haziran’ın yer aldığı sepia tonlarındaki bu kare, mutlu aile tablolarının özeti niteliğinde. Renan ve Zeynep Gökyay’ın kızlarına duyduğu derin sevgi ise Haziran’a bakışlarında gizli.


SİNAN-KAYA-ADA GÜLSEREN
07_Babalar Günü için özel olarak hazırladığımız konseptte yer alan bir diğer isim de iş adamı Sinan Gülseren. Çocukları Kaya ve Ada ile yer aldığı bu güzel karede Sinan Bey’in mutluluğu yüzünden okunuyor.

KAMİL-NİL UZEL
Ankara sosyal yaşamının tanınan ismi Kamil Uzel ve kızı Nil’in çimler üzerinde verdiği bu samimi pozu, sayfamıza taşıdık. Nil parmağıyla kadrajı işaret ettiği sırada gülümseyen Kamil Bey’in keyfli halleri fotoğrafa yansımış.


DENİZ-YASEMİN DEMİRYÜREK
Başkent sosyal yaşamının sevilen ismi, akademisyen Deniz Demiryürek, kızı Yasemin ile bir davette verdiği pozla sayfamıza yansıdı. Kızıyla her zaman gurur duyduğunu, fotoğrafa eklediği bir notla belirten Deniz Bey ile Yasemin’in şıklığı da dikkat çekiyor.


RUTKAY AZİZ-DOĞA RUTKAY
Sinema ve tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz ve kızı Doğa Rutkay, baba-kız ilişkisini en güçlü ve eğlenceli şekilde yaşayan isimlerden. Aynı alanda çalışarak hem iş arkadaşı hem de aile olabilmeyi sevenlerine en iyi şekilde yansıtan ikilinin, bu renkli fotoğrafını sizler için seçtik.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.