Keyifli Hayatın Dergisi

Işıl Reçber By Duru Diamond Koleksiyonunu Tanıttı

1.19K 0
Işıl Reçber By Duru Diamond Koleksiyonunu Tanıttı
   

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Işıl Reçber’in Duru Diamond için tasarladığı mücevher koleksiyonu Ankara JW Marriot Otel Skye Vue’de tanıtıldı. Farklı ve şık stiliyle dikkatleri üzerine çeken Reçber’in, pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşlar kullanarak hazırladığı birbirinden özel 100 tasarımının görücüye çıktığı davete, seçkin simalar katıldı.


 
Işıl Reçber’in Duru Diamond için özel tasarladığı mücevher koleksiyonu JW Marriot Otel Skye Vue’de gerçekleşen özel bir davet ile Başkentlilere tanıtıldı. Altın üzerine pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşları kullanılalarak hazırlanan Işıl Reçber by Duru Diamond koleksiyonu davetlilerden tam not aldı. Etkinlik boyunca konuklarıyla yakından ilgilenen Reçber, Ankaralı kadınlara tasarımları hakkında bilgi verdi. Şık ve stil sahibi şehir kadınını hayal ederek, hem gündüz hem de gece kullanılabilecek bir koleksiyon hazırladığını belirten Işıl Reçber, mücevher tasarımlarında “Daha dinamik, daha modern ama farklı bir şehirli kadın yaratmaya çalıştım” diye konuştu.

Adeta şıklık yarışına sahne olan tanıtımda, mücevher tasarımlarını yakından inceleyip deneme fırsatı bulan konuklar, beğendikleri ürünlerden satın almayı ihmal etmedi.

Işıl Reçber by Duru Diamond tasarımlarının hazırlığının yaklaşık bir yıl sürdüğünü belirten Reçber, insanların yarattığı farklı tasarımları tanımasından ve gördüklerinde “Bu Işıl Reçber’in tasarımı” demelerinden çok memnun olduğunu dile getirdi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.