Keyifli Hayatın Dergisi

KADINLARIN YENİ SALGINI SPERRY TOP SIDER AYAKKABILAR

350 0
   

İnovatif ürünleri ve trend yaratan ayakkabı modelleriyle tanınan Sperry Top Sider; yepyeni ve renkli ilkbahar yaz koleksiyonu ile ayakkabı modasında bir adım öne geçiyor. Sperry Top Sider; kadınlarda espadril, geyik derisi, kanvas ve keten; erkeklerde ise altın kaplama bağcık, geyik derisi, keten ayakkabıları ve terlikleri kapsayan farklı modellerle yaza merhaba diyor.
Sperry Top Sider; mavi, bordo, pembe, turkuaz, yeşil renklerinin yanı sıra; çift renkli ve desenli tabanlarıyla da adından söz ettirecek. Yeni sezonda da ayaklara hava aldıran dokuları ve konforlu malzemeleri tercih eden marka, inovatif yaklaşımının ürünü olan razor cut özellikli modelleriyle de benzerlerinden ayrılıyor.
Kadınlar konfor ve şıklığa yenilikçi tasarımlar ile kavuşuyor
2014 ilkbahar yaz sezonu için kadın koleksiyonuna espadril ayakkabıları da ekleyen Sperry Top Sider; Katama, Lexington, Angelfish, A/O Kanvas ve Bahama modelleriyle konfor ve şıklığı aynı anda sunuyor. Bahama ve Katama modelleri; hava aldıran üstün kaliteli kumaşı, ayağı yormayan ultra hafif yapısı, iz bırakmayan kauçuk tabanı, içeriden destekli, ekstra yumuşak iç tabanıyla konforun farklı bir boyutunu keşfetmeye imkan veriyor.
Markanın bu çok özel ayakkabı modelleri ile siz de şıklık ve konfora erişebilir, yaza etkileyici bir giriş yapabilirsiniz.
Sperry Top Sider ürünlerine; Beymen Blender, Divarese, Ayakkabı Dünyası, Markapark, Boyner, Kipling, Bloggers, West Marine, Nando, Nsports mağazalarından da ulaşabilirsiniz.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.