Keyifli Hayatın Dergisi

Karlar Altında Evlendiler

1.09K 0
Karlar Altında Evlendiler
   

Sinecan Dikmetaş Ve Batuhan Özcan, Şık Bir Törenle Dünya Evine Girdi. Çok Sayıda Seçkin Konuğun Katıldığı Gecede Çift, Karlar Altında Mutluluğa “EVET” Dedi. Gecede Ünlü Sanatçı Altay Sahne Aldı.

Form Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Atilla Dikmetaş’ın kızı Sinecan Dikmetaş ile emniyet mensubu Oğuz Özcan’ın oğlu Batuhan Özcan, Sheraton Otel’de düzenlenen düğünle hayatlarını birleştirdi. Temmuz ayında nişanlanarak evlilik öncesi ilk adımı atan gelin ve damadın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Gecede sahne alan Altay, en güzel şarkılarını Sinecan-Batuhan Özcan çifti için söyledi.

Başkent Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nde okurken tanışan ikilinin düğününe katılan konuklar kokteylde bir araya geldi. Gelin ve damat imzaların atılmasının ardından kış konseptiyle hazırlanan salonda, karlar altında ilk danslarını yaptı. Çok sayıda konuğun katıldığı davette Seymenler ve Karadeniz halk oyunları grubu renkli dans şovlarıyla görsel şölen yaşattı. Genç çift balayı adresi olarak Maldivler’i seçti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.