Keyifli Hayatın Dergisi

KINADA BÜLENT ERSOY RÜZGARI

534 0
   

ANKARA’NIN TANINMIŞ İŞ ADAMLARINDAN ABDÜLKADİR ÖZCAN İLE DUYGU MUTLU’NUN KINA GECESİ SHERATON HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİ. RENKLİ ANLARIN YAŞANDIĞI GECEDE SAHNE ALAN DİVA BÜLENT ERSOY, EN GÜZEL ŞARKILARINI SESLENDİRDİ.

Petlas Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan ve eşi Mine Özcan’ın oğulları Petlas Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Özcan ile Mutlucan Tuz A.Ş.’nin sahiplerinden Birol Mutlu ve Hatice Mutlu çiftinin kızları TOBB Endüstri Mühendisliği mezunu Duygu Mutlu düğünleri öncesi görkemli bir kına gecesi düzenledi. Gecede sahne alan Diva Bülent Ersoy, genç çifte mutluluklar diledi. Osmanlı konseptinin hakim olduğu kına gecesinde Ersoy, esprileri ve güçlü sesi ile dikkat çekti.

Sheraton Otel’deki etkinlik çok sayıda davetliyi bir araya getirdi. Kokteyl ile başlayan gecede konuklara Osmanlı şerbeti ve lokum ikram edildi. Misafirlerin yerlerini almalarının ardından Duygu Mutlu davullar eşliğinde salona girdi. Eğlencenin gece boyu devam ettiği kına gecesinde çiftin aile üyeleri duygusal anlar yaşarken, gelin adayı Duygu Hanım ise yakın arkadaşlarıyla dans etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.