Keyifli Hayatın Dergisi

Kartalkaya’da Kış Başka Güzel

SHARE
, / 308 0
Kartalkaya’da Kış Başka Güzel
   

Kış aylarının en gözde kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya bu kış da ilgi büyüktü. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri kış sporlarının keyfini burada çıkardı. Ünlü isimleri geceleri ise otellerin renkli programlarıyla geç saatlere dek eğlendi.


SNOWBOARD YAPARAK HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

YELDA DEMİRÖREN

YELDA DEMİRÖREN

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören, kış tatilini Kartalkaya’da geçiren isimler arasındaydı. Yakın arkadaşlarıyla birlikte oldukça keyifli zaman geçiren Yelda Demirören, gündüzleri snowboard yaparak karın tadını çıkardı.

DÜREN AİLESİ’NİN KAYAK KEYFİ
ŞARAN-RAHŞAN-METECAN-METE DÜREN
ŞARAN, RAHŞAN, METECAN, METE DÜREN
Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Mete – Rahşan Düren çifti Kartalkaya’da objektiflere yansıdılar. Tatile çocukları Şaran ve Metehan ile birlikte gelen Düren çifti, keyifli bir hafta geçirdi.

DOSTLARIYLA BİR ARADAYDILAR
ALPAY BAŞARAN- GAYA BAŞARAN, EMRE KÜTÜTK, UĞUR TAN
ALPAY BAŞARAN- GAYA BAŞARAN, EMRE KÜTÜTK, UĞUR TAN (2)
Yaban TV’nin sahibi Gaya Başaran, eşi Alpay Başaran’la Kaya Palazzo’daydı. Çift, ünlülerin diş hekimi Uğur Tan ve Emre Kütük’le beraber vakit geçirdi.

OĞLUNA KAYAK YAPMAYI ÖĞRETTİ
YAMAN-BURAK KAYA
Yaman - Burak Kaya

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, hafta sonunda sahibi olduğu Kartalkaya Kaya Palazzo Otel’deydi. Başarılı iş adamı, altı yaşındaki oğlu Yaman Kaya’ya kayak dersi veridi. Sömestr tatilinde otellerinin %100’lük doluluk oranına ulaştığını söyleyen ünlü iş adamı, tatilcilerin otellerine gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade etti.

SEVGİLİLER KAYAK KEYFİNDE
HANDAN NERDİM, ÜMİT ERDİM
HANDAN NERDİM, ÜMİT ERDİM
Crosfitt’le 25 kilo vererek gündeme gelen başarılı oyuncu Ümit Erdim, sevgilisi Handan Nerdim’le Kaya Palazzo’da kayak keyfi yaptı. Erdim, sevgilisinin kayak takımı giymesine yardımcı oldu.

   

SAKİN ORTAMIN TADINI DOYASIYA ÇIKARIYOR
ECE VAHAPOĞLU
ECE VAHAPOĞLU
Güzel sunucu Ece Vahapoğlu da Kaya Palazzo pistlerindeydi. Vahapoğlu, sakin ortamı ve kaliteli pistleri sebebiyle Kartalkaya’yı tercih ettiğini ifade etti.

PINAR ALTUĞ SETLERE DÖNMEK İSTEDİĞİNİ BELİRTTİ
PINAR ALTUĞ, YAĞMUR ATACAN
Pınar Altuğ - Yağmur Atacan 1
Pınar Altuğ hafta sonu eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile Kartalkaya’da tatil yaptı.
Kaya Palazzo Otel’in pistlerinde kayak yapan Altuğ, zaman zaman dostlarıyla da sohbet etti.
Gelen dizi teklifleri arasında kendisini cezbedecek bir proje olmadığını ifade eden Pınar Altuğ “Ben de bir an önce setlere dönmeyi istiyorum. Kamera karşısına geçmeyi çok istiyorum. Onun içinde doğru projeyi bekliyorum” dedi

Centilmen Eş, Yağmur Atacan
Kaya Palazzo pistlerinde snowboard yapan Yağmur Atacan, eşinin kayak takımını bizzat kendisi taktı.

ANKARA’LI İSİMLER DE KARTALKAYA’YI TERCİH ETTİ
ARZU,GÜVEN KUZU-EFE,ÖZGE BEZCİ
ARZU,GÜVEN KUZU-EFE,ÖZGE BEZCİ
İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Siirt Ticaret Odası Başkanı Güven Kuzu, eşi Arzu Hanım’la hafta sonu tatilini Kaya Palazzo Otel’de geçirdi. Çifte, kızları Özge ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci’nin oğlu olan damatları Efe Bezci’de eşlik etti.

KANKALAR KAYAKTA
SERHAT MERT-MURAT CEVAHİR
SERHAT MERT-MURAT CEVAHİR
Çok yakın arkadaş olan Serhat Mert ile Murat Cevahiroğlu, bu sezon ikinci kez Kaya Palazzo’da kayak yapmaya geldi. Gün boyunca kayak yapan arkadaşlar, kar motoruyla mini safari yapmayı da ihmal etmedi.

HEM TATİL HEM İŞ YAPIYOR
DORUK KAYA
DORUK KAYA (2)
Kaya Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Kaya, hafta sonunu hem çalışarak hem de tatil yaparak geçirdi. Yakın arkadaşlarıyla Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te konaklayan Kaya, gün içinde sık sık kayak yaptı. Doruk Kaya yaptığı slalomlarla kayak konusunda ne kadar usta olduğunu göstermeyi de ihmal etmedi.

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

PASSWORD RESET

LOG IN