Keyifli Hayatın Dergisi

Kupalar sahiplerini buldu

663 0
   

Merhum iş adamı Levent Güray anısına bu yıl sekizincisi düzenlenen Levent Güray Cup Tenis Turnuvası, final maçlarıyla sona erdi. Finalde çift bayanlarda Menekşe Sönmez ve Ferahta Yiğit ikilisi, çift erkeklerde Gianni Berk Kubin ve Yakup Güler ikilisi, birincilik kupasına uzandı.

 


 
8. Levent Güray Cup, final maçlarıyla sona erdi. Siyaset, sanat, iş ve diplomasi dünyasından 200’e yakın ismin katıldığı turnuvanın finalinde çift bayanlarda Menekşe Sönmez ve Ferahta Yiğit ikilisi birincilik kupasının sahibi oldu. Çift erkeklerde ise Gianni Berk Kubin ve Yakup Güler, kupaya uzanan isimler oldu.

Kavaklıdere Tenis Kulübü’nde gerçekleşen finalleri, çok sayıda davetli izledi. Final maçlarının ardından dereceye giren sporculara kupalarını Levent Güray’ın eşi Deniz Güray ile çocukları Elif ve Emre Güray verdi. Her yıl farklı bir isim tarafından tasarlanan kupaları bu yıl genç heykeltraş Ebru Zeynep Tarkan hazırladı. Turnuvaya katılan tüm isimlere teşekkür eden Deniz Güray, Levent Güray Cup’ın 2017 yılında düzenlenmeyeceğini, 2018 yılında turnuvaya devam edecekleri bilgisini verdi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.