Keyifli Hayatın Dergisi

KUTOĞLU SİNEMADAN İLHAM ALDIĞI KOLEKSİYONUNU TANITTI

411 0
   

Ünlü modacı Atıl Kutoğlu, 1960’lı yılların ünlü filmi Doktor Jivago’nun başrol oyuncusu Julie Christie’dan ilham aldığı 2014/2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunu İtalia Di Massimo Bottura’da gerçekleşen şık bir defileyle moda severlere tanıttı. Koreografisini Uğurkan Erez’in üstlendiği defile izleyenleri büyüledi.

Geçtiğimiz yıl Avusturya devlet nişanına layık görülen dünyaca ünlü Türk moda tasarımcısı Atıl Kutoğlu, 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu Zorlu Center’da bulunan Italia Di Massimo Bottura’da düzenlediği özel bir davet ile tanıttı. Davetlilerden tam not alan muhteşem defileye iş, sosyal yaşam ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Koreografisini Uğurkan Erez’in üstlendiği defile öncesi koleksiyonunu anlatan kısa bir konuşma yapan Atıl Kutoğlu, ekip arkadaşlarına da tek tek teşekkür etti.

Ünlü modacı 1960’lı yılların ünlü filmi Doktor Jivago’nun başrol oyuncusu Julie Christie’dan ilham aldığı koleksiyonunda çift taraflı ceket ve trençkotlar, antrasit triko parçalar, oranj ve gri emprime yün-flanel ve ipek elbiseler, payetli giysiler, dantelli ve volümlü vücudu saran kesimli tasarımlar ön plana çıkıyor. Defile bitiminde davetlilerden büyük alkış alan Kutoğlu, tekrar sahneye çıkarak, mankenleri ile birlikte izleyenleri selamladı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.