Keyifli Hayatın Dergisi

Longines Festivali’ni Ünlü İsimler Takip Etti

402 0
Longines Festivali’ni Ünlü İsimler Takip Etti
   

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Uluslararası Longines Festivali, Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti. Yarışları iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim takip etti.

 

İsviçreli saat üreticisi Longines ilk kez, Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen İstanbul Longines Uluslararası Yarış Festivali’nin isim partneri ve resmi zaman tutucusu oldu. Longines bu yeni ortaklığın bir parçası olarak, iki günlük at yarışı organizasyonunun en önemli yarışı olan Longines Topkapı Kupası’na adını verdi. Günün heyecanla beklenen 7. koşusunun kazananı ise Barbara Keller’ın sahibi olduğu 4 yaşındaki Blond Me ile Oisin Murphy oldu.
 


 
Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen Longines Uluslararası Yarış Festivali’nde en önemli yere sahip olan Longines Topkapı Kupası’na jokeyi Oisin Murphy ile yarışan Blond Me’nin kazandığı zafer damgasını vurdu. TJK’nın düzenlediği festivalin isim partneri, resmi zaman tutucusu ve saati olan Longines, kazanan atın sahibi, eğiticisi ve jokeyine de Longines saat hediye etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.