Keyifli Hayatın Dergisi

“Mavi’yle Aynı Yıl Doğmuş Olmak Çok Güzel”

441 0
   

Mavi kadınının rol modeli, Türkiye’nin sevilen yıldızı Serenay Sarıkaya 25. yılını kutlayan markanın lansmanında yaptığı açıkmalada “Mavi’yle aynı yıl doğmuş olmak, birlikteliğimizi daha da özel kılıyor. Mavi’nin benden ilham alarak bir koleksiyon hazırlaması müthiş bir duygu. Bu yaz ne giymek istiyorsam reklam filmi için de onları seçtim.” diye konuştu.

Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin çifti aşkları kadar yer aldıkları projelerle de gündemden bir an olsun düşmüyor. Son iki sezondur reklam kampanyalarında, Sarıkaya ve Bürsin ile çalışan Mavi yeni reklam filminde de yine ünlü çiftle anlaştı. Markanın 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu “Yaşasın Mavi” sloganı ile sunuldu.
Bu yıl 25. yılını kutlayan ünlü marka, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Feather koleksiyonunun sunulmasından kısa bir süre sonra, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in seçtikleri ile hazırlanan bahar ve yaza özel gençlik koleksiyonunun reklam filmi yayınlandı ve lansmanı yapıldı.
 


 
YAŞASIN MAVİ İLE BU YAZ!” DEDİ.
Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Mavi erkeği Kerem Bürsin ise “Mavi’nin 25. yılını kutluyorum, lider bir markanın yüzü olmak harika bir duygu. Yeni reklam filmimizin yaza damgasını vuracağına eminim! Filmde olduğu gibi yol hikayeleri her zaman beni çok heyecanlandırıyor. Plansız, öylesine karşıma çıkan şeyleri özgürce yaşamayı seviyorum.” dedi. Bürsin, Serenay’a en çok ne yakıştığıyla ilgili soruya ise “Serenay ne giyse yakışır” şeklinde cevap verdi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.