Keyifli Hayatın Dergisi

Mehmet Köymen defilesi büyüledi

434 0
   

Uluslararası Kadınlar Derneği ve Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV), geliri ANAÇEV’e aktarılmak üzere ünlü modacı Mehmet Köymen’in koleksiyonlarının sunulduğu bir defile düzenledi.

HİLTON Otel’deki defileye Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe ve ANAÇEV Başkanı Ayla Hatırlı ev sahipliği yaptı. Etkinliğe, çok sayıda seçkin davetli katıldı. Etkinlik öncesi konuşan Ayla Hatırlı, bu organizasyonun iki farklı sivil toplum kuruluşunun işbirliğinin önemli bir göstergesi olduğunu belirtti. Hatırlı, defileden elde edilen gelirle Altındağ Doğantepe’de okul öncesi çocukların eğitim gördüğü bir merkezin eksiklerinin tamamlanacağını ifade etti.

İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU
Modacı Mehmet Köymen de, bu organizasyonun eğitim için önemine vurgu yaparak, “Bu defile laik ve çağdaş eğitime katkı sağlayacaktır” dedi. Ayla Hatırlı ve Aytül Gökçe, katkılarından dolayı Köymen’e teşekkür plaketi verdi. Defilede, Köymen’in İlkbahar-Yaz Koleksiyonları sunuldu. Gözde Coşkun, Özlem Katipoğlu gibi mankenlerin katıldığı defile, ilgiyle izlendi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.