Keyifli Hayatın Dergisi

Moda Bukalemun Gibidir!

502 0
Moda Bukalemun Gibidir!
   

Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının stil sahibi sevilen yüzlerini her ay sayfamda görmek ve yazmak beni mutlu ediyor. Her biri stil sahibi kadınlar… ve sırlarını merak eden sevgili MODA dergi okurlarına bu ay ‘stil sahibi nasıl olunur’ la ilgili kısa notlar vereceğim.

Gelişen dünyamızda kendine bakmak, güzel kıyafetler giymek, spor yapmak moda oldu. Kısacası moda “Moda” oldu desem yalan olmaz. Zannedildiği gibi stil sahibi olan kadınlar aslında çok da giyime para harcayan kadınlar demek değildir. Ucuz ve pahalı parçaları bir arada kullanabilmeleri onları moda konusunda stil ve zevk sahibi yapıyor. Hemen hemen her tarz ve aksesuarla kombin edebileceğiniz parçalar seçin, onları canınız ne zaman isterse giyebilirsiniz. Bir giysi sizi şık göstermiyorsa kaldırıp atın! Dolabınız ne kadar tıka basa doluysa siz de karşısına geçip “giyecek bir şeyim yok” dersiniz. O zaman gardırobunuzu ve alışveriş alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Moda bukalemun gibidir!.. Birbiriyle kolay kombinlenecek uyumlu parçalarla yaptığınız bu zahmetsiz yatırımlar sizin kendi moda birikiminiz olacaktır. Yıllar geçtikçe büyük harcamalardan sizi koruyacak bütçenize de destek olacaktır.

Zamana ve mekana meydan okuyan parçalar
1-Klasik tarzda beyaz gömlek
2-Küçük siyah elbise
3-Kaşmir kazak
4-Trenchkot
5-Jean
6-Pırlanta takılar
7-Kaliteli bir çanta

feryal gülman

FERYAL GÜLMAN
ÖZENLİ VE UYUMLU
Feryal Hanım’ın tarzını seviyorum, modayı yakından takip ediyor. 2016 yaz trendleri arasında olan gri rengini yaz gelmeden üzerinde taşımış bile. Çanta, etek, ayakkabı üçlemesine hayran kaldım. Kürk ise kombinine gösteriş katmış. Saç modelini ve makyajını ise ayrıca çok sevdim.
Puan 10

gökçe özcan

GÖKÇE ÖZCAN
HER ZAMAN Kİ GİBİ YİNE ŞIK YİNE GÜZEL
Gökçe Hanım her zamanki gibi şık ve özenli haliyle yine karşımızda. Parlak siyah renk ceketini balıkçı bluzuyla kombilemiş. Eteğin desenlerine bayıldım, ceketle uyumu gayet başarılı olmuş. Bu saç rengi ve modeli Gökçe Hanım’a çok yakışıyor. Keşke ayağına booties yerine stiletto tercih etseymiş.
Puan 8

ebru demiryürek

EBRU DEMİRYÜREK
DAHA UYUMLU OLABİLİRDİ
Ebru Hanım‘ı uzun kollu siyah ceket elbisesiyle karşımızda görüyoruz. Ceketin kolları vücuduna oldukça geniş olmuş ve kol boyundan da 5 cm kısaltmak istedim. Bu cekette beğendiğim tek detay ön yaka kısmındaki ve yanlarda kullanılan saten siyah parça detayı oldu. Valentino pabuçları kombini güzelleştirmiş ama işin sonuna baktığımda iç açıcı ve çarpıcı bir güzellik var karşımızda.
Puan 7

özge ulusoy

ÖZGE ULUSOY
DERİ VE KÜRK UYUMSUZLUĞU
Ünlü model Özge Ulusoy katıldığı davette siyah renk ağırlıklı kombinler yapmış. Gri uzun kollu kol ve yaka detayı Fransız danteli olan gri trikosu üzerine yelek kürk tercih etmiş. Püsküllü etek ve kürk bir arada kullanılmasa daha güzel olabilirdi. Eteğin altına giydiği dizüstü çizmeler yerine bootie tercih edebilirdi. Saç modelini sevdim ama Özge Hanım’dan daha güzel bir kombin beklerdim.
Puan 6

özge akyol

ÖZGE AKYOL
SOFT
Özge Hanım güzel fiziğiyle ne giyse yakışıyor. Gömleğiyle kombinlediği etek renginin uyumuna bayıldım. Desenler ve renkler birbirini tamamlamış görünüyor. Elinde biraz daha büyük bir çanta olabilirdi. Ayakkabının önü açık olmasını sevmedim. Bütün uyum açısından kendisinin yüksek platformlu kahve tonları bir ayakkabı tercih etmesi daha güzel olabilirdi. Bu kombin için biraz klasik kalmış.
Puan 8

ümit özkaşıkçı çınar

ÜMİT ÖZKAŞIKCI ÇINAR
DAHA DİKKAT
Ümit Hanım şık ve asil haliyle karşımızda. Sarı renk paltosu ve boynuna taktığı fularla uyumu yakalamış fakat ayakkabı ve pantolona baktığımda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu şık kombine spor ayakkabı gitmemiş. Çanta tercihi daha büyük olabilirdi. Kendine has tarzı olan Ümit Hanım’a bu saç çok yakışıyor.
Puan 7

gülennur aydın

GÜLENNUR AYDIN
BAŞARILI BİR SENTEZ
Gülennur Hanım’ın moda tercihlerini seviyorum. Zamansız şıklığı her zaman yakalar. Elbiseye bayıldım, özellikle aynı renk detayıyla ayakkabı kombinlemeniz çok başarılı olmuş. Dior çantanız elinize çok yakışmış, bu kombine başka bir çanta tercih etmiş olmanız elbisenin güzelliğini öldürebilirdi. Saç modelini de ayrıca beğendim.
Puan 9

mine alp

MİNE ALP
EN GÜZEL RENKLER

Mine hanımı görünce yazın geldiğini hissettim. Canlı ve sıcak renklerle yaptığı kombiniyle karşımızda olan Mine hanım, turuncu ceketini gayet başarılı kombinlemiş görünüyor. Ceket kollarını kıvırarak pembe astarı görmemiz çantayla bütünlük sağlamış. Desenli İspanyol paça pantolon yerine açık mavi pantolon tercih etse daha güzel olabilirdi. Saçları doğal fönüyle oldukça hoş görünüyor. Makyajı ise tam yerinde olmuş.
Puan 8

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.