Keyifli Hayatın Dergisi

MODA TREND

745 0
   

LA VIE BOHEME


“Viva la vie boheme!” Yaşasın bohem hayat! Etnik ve tribal desenlerle bezeli, salaş modeller yazın rahatlatıcı ruhunu yansıtıyor. Dört bir taraftan çıkan ipleri ve saçakları, tatlı yaz rüzgarına bırakmak; enerjik motiflerle pozitif anlar yaratmak tam bohem yaşamlara göre.

ÇİZGİ ÖTESİ


Denizcilerin üniformasından esinlenilmiş olsa gerek, çizgiler her yazın vazgeçilmez trendi. Bu yaz kesişen, dağılan kaotik çizgiler çok havalı. Her modelde, kararlı bir düzlemde ilerlemiyorlar. Desenlere en çok yakışan renkler; deniz mavisi, köpük beyazı ve tabiki sahilin sıcak tonları.

METALİK YANSIMA


En çok mavi ve yeşile yakıştırılan metalik renklerle bu yaz ışığı yansıtıyoruz. Palaklığı ortaya çıkaran metalik tonlar, modellerin samimiyetini yok ederek, soğuk ve güçlü bir hava yaratıyor. Yazın sıcaklığı ile birleşince ortaya çıkan şey ise ‘ironik ve fütüristik bir şıklık’.

GÜNEŞE ALOHA!


Palmiyeler, tropik meyveler ve egzotik çiçekler… Zaman zaman bulutların arkasına saklanan güneşi; Hawai modasını yansıtan desenler, rahat kumaşlar ve sıcak renklerle çağırıyoruz.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.