Keyifli Hayatın Dergisi

Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler

1.74K 0
   

Gen İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Gülmüş ve Semra Gülmüş’ün kızları Selin Gülmüş ile Muhammet Kolay JW Marriott Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Düğünde, konuklara nikah şekeri yerine kitap hediye edildi. Davetliler salon girişine kurulan kitaplıklardan diledikleri kitabı almanın mutluluğunu yaşadılar.


 

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atan Selin Gülmüş ve Muhammet Kolay, Ankara JW Marriott Otel’de düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi. Fuaye alanında kokteylle başlayan gecede Gülmüş ve Kolay aileleri misafirleri kapıda karşıladı. Her detayın özel olarak hazırlandığı görkemli geceye katılan konuklar da şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Düğünde, konuklara nikah şekeri yerine kitap hediye edilmesi dikkat çekti. Konuklar balo salonu girişine kurulan kitaplıklardan dilediklerini eseri almanın mutluluğunu yaşadılar.

CSA Floral&Event Design’ın organize ettiği düğünde salon duvarlarına tuğla görünümü verildi. Gecede kullanılan çiçeklerin ise Hollanda’dan özel olarak getirildiği belirtildi.

Tarık Sezer ve Orkestrası’nın sahne aldığı düğünde renkli görüntüler vardı. Orkestranın şarkıları eşliğinde dans pistinde hünerlerini sergileyen konuklar, doyasıya eğlenerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Çiçeği burnunda evlier balayı için Singapur ve Bali adalarını tercih edeceklerini belirtti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.