Keyifli Hayatın Dergisi

Pet Holding 40. yılını kutladı

496 0
   

Pet Holding 40. yılını görkemli bir balo ile kutladı. Pınar-Güntekin Köksal çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen davete siyaset, sanat ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Petrol arama ve üretimi, madencilik, inşaat, turizim gibi bir çok alanda faaliyet gösteren, Ankara’nın köklü kuruluşlarından Pet Holding, 40. yılını görkemli bir baloyla kutladı. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal ve Başkan Yardımcısı Pınar Köksal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete siyaset, sanat ve iş dünyasından geniş katılım oldu. Davette konuklara, Zeynep Köksal Yaykıran ve Pınar Köksal’ın birlikte hazırladığı, “40 Yıl Hikayemiz” isimli kitap dağıtıldı. Kitapta, holdingin kuruluş yıllarından günümüze gelen süreç, fotoğraflarla anlatıldı.

40. yıl kutlamasının davetiyesi oldukça ilginçti. 12 çeşik kır çiçeği ve mavi ladin ağacı tohumunun bulunduğu davetiyede, geceye çiçek göndermek isteyen konuklara, bunun yerine Köksal Eğitim Vakfı’na bağış yapmaları istendi. Gecede vakıf için 30 bin TL’ye yakın bağış toplandı.

Kutlamada ünlü sanatçı Hakan Aysev sahne aldı. Aysev Şarkılarıyla davetlilere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Gecenin sürprizi olan özel bronz heykel, emekli Büyükelçi, ressam ve heykeltraş Engin Türker tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar
Köksal’a takdim edildi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.